Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány tincs kell a felcsattolha...

Hány tincs kell a felcsattolható póthajból?

Figyelt kérdés
Hogyha veszek 40 vagy 50 cm-s csattos póthajat abból kb. hány tincs kell? és mennyi kerülne?:D
2010. febr. 8. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 van
2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 4et vettem de 3at hordok mert annyi is elég

Ázsia centerben vettem 2000/tincs

2010. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
bocsi h offolok, de ezt egyszerűen minden reggel felcsatolod?
2010. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 volt.

Kicsitől a nagyig.

De nem ajánlom.

Igaz.szép,de nekem például teljesen tönkretette hajam.Úgy kihullott,és elgyengült a sajátom egy hét alatt,hogy az nonszensz.:S

Én nem ajánlom.

Meg igazából annyira nem kényelmes,mivel nem tudsz vele oylan szabadon mozogni,mert folyton félned kell,hogy nehogy látszódjon az illesztés.

Persze.

Én is olvasgattam fórumokat mielőtt megvettem és midnneki mondta,hogy húúú ejó...Hát...(N)

2010. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És ha minőségit akarsz,akkor az ilyen Ázsia center,Orczy piac szóba sem jöhet,mivel ezek szintetikus hajak,és hamar tönkremennek.Minimum indiait vegyél,ha már veszel,de inlább európait.

2010. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!