Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Elrontottam a...

Segítség! Elrontottam a melírozásom, hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Néhány csík sárga lett és úgy néz ki mintha a kilencvenes évekből szalajtottak volna, ráadásul át is lóg a szőkeség más tincsekre, foltokban!:( Mikor tudnám befesteni leghamarabb, és mivel? Szőkét már nem szeretnék, közönséges sárga lett, pedig kétszer is neki estem, de csak nem szívta ki rendesen, szóval inkább barnulnék, vagy vörösödnék. A bolti festék szerintetek elfedné a csikokat, foltokat?

2015. jan. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ezért nem javallott ilyet otthon csinálni.
2015. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik sötétebb festék elfedi, csak hamar le is kopik majd róla.
2015. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász. Ha nem akarod még jobban elrontani..
2015. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szőkített hajon nem marad meg festék. Melírozni otthon? Van,aki ezt suliban 4 évig tanulja. Miből gondoltad,hogy te megtudod csinálni? Téged is átvertek a reklámok :) fodrászhoz menj.
2015. jan. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bátor lány vagyok. Vagyis inkább vakmerő:)

Csináltam már másnak jó eredménnyel, és ezen buzdultam fel. Külföldön élek, itt méreg drága minden ilyen szolgáltatás. Ígyhát neki estem a saját fejemnek, csak sajna magamnak nem lett túl ügyes. Egyebként megszárítva jobban mutat, hamvasítóval átmosva már nem sárga, de azért hamarosan váltanék, mert ez nem lesz szép, ha elkezd lenőni. Azt már tényleg fodrászra bízom.

Köszi a válaszokat egyébként!

2015. jan. 22. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!