Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinetek ez a hajhossz már...

Szerinetek ez a hajhossz már mondható hosszúnak? Kép

Figyelt kérdés

[link]

most ilyen hosszú, pár napja vágtam belőle kb 10 centit;

a legjobb barátnőm meg jött a megjegyzéseivel hogy "sen nem hosszú se nem rövid"

az ő haja kb 20 centivel hosszabb

szerintetek ez már mondhatüó hosszúnak? ha befestetném kb hány doboz festéket kellene vennem?


2015. jan. 21. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen hosszúnak számít bőven. Szerintem vegyél hozzá vaddisznószőr hajkefét ha még nincs. Ekkora hajhoz, főleg ha gubancos nagyon jó :) Fájdalommentes kitudod vele fésülni, nem tépi, nem töri. Szerintem csak a rossz kép miatt tűnik kicsit töröttnek...
2015. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
kedves #10 az enyém a képen lévőnél csak 10 centivel rövidebb, de nem ilyen igénytelen törött sz**r... ha ilyen lenne tőből le is vágnám az egészet
2015. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy így írsz más hajáról, ami még mindig se nem igénytelen, se nem törött "szar". Inkább a stílusodon kellene szépíteni, hnem a csodás hajadon.
2015. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
10-es képzeld nekem is volt ilyen hosszú hajam tavaly vágattam le de nekem nem nézett ilyen ápolatlannak ki ez egy semmilyen haj csak lóg se forma se semmi ez ebben az állapotban igénytelenséget sugall mint a cigányoknak kb olyan..
2015. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszönjük ezt a rendkívül színvonalas és értelmes hozzászólást! :D
2015. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

igen egy hosszú hajnál esélyes hogy a súlyánál fogva nem lehet tupírozni és mindenképpen a fejre simul a haj, ezért nem is tupírozom, a fodrász is megmondta hogy ilyen hossznál nem is érdemes mert nem marad meg a súlya miatt

igénytelen? nálam az igénytelen haj azt jelenti hogy zsíros, kócos, vagy összebarmolva van befestve; de neked biztos az az igénytelen ha valakinek szépen ki van fésülve és vigyáz a hajára... Gratulálok a kedves hozzászólónak

jó lehet irigykedni, de azért nem kell leszólni, meg lehet írni hogy irigy vagy, és nem paraszt módára kommentelni

mi a baj azzal hogy egyenes? bocs, nem tehetek róla hogy alapból ilyen, és amikor rövid volt akkor se maradt meg benne semmi hullám vagy göndörség


törött sz*r? mnár 2szer leírtam hogy nem törött, ha észrevennéd a kép nem csúcsszuper kamerával készült és nem természetes fénynél, tehát a kép minőségét te a hajamra vetíted ki, köszi IQ light

csak lóg és semmi forma? bocs, mit csináljon a tiéd égnek éll? forma? nem látsz a szemedtől?


belátom hogy nem tv reklám minőségű a hajam, de ugyan kinek olyan? a kritizálóktól várom az ő csodálatos hajukról a képeket

2015. jan. 25. 11:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Én bár nem kritizáltalak de ha már kérted, tessék :)


[link]

2015. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező ne törődj már velük, hát nem látod hogy milyen IQ betyárok?

A kritizálóknak üzenem: Pont hogy egy nem jó minőségű képről nem lehet megmondani hogy töröttek e a hajszálak, mivel ahhoz elég élesnek és jó minőségű képnek kellene lennie hogy Te azt lásd. De biztos szupers zemed van, az irigységtől. :)

2015. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!