Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinetek ez a hajhossz már...

Szerinetek ez a hajhossz már mondható hosszúnak? Kép

Figyelt kérdés

[link]

most ilyen hosszú, pár napja vágtam belőle kb 10 centit;

a legjobb barátnőm meg jött a megjegyzéseivel hogy "sen nem hosszú se nem rövid"

az ő haja kb 20 centivel hosszabb

szerintetek ez már mondhatüó hosszúnak? ha befestetném kb hány doboz festéket kellene vennem?


2015. jan. 21. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem a fenekedig ér. Már hogy ne lenne hosszú?
2015. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú!
2015. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Bőven hosszú. De ezt te is jól tudod szerintem, meg a barátnőd is.

Nálam már az hosszúnak számít, ha lapockáig ér.

3 doboz festék biztos rámenne, de ne fesd be, maradjon csak ilyen szép természetes.

2015. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
simén mehetne még 10 centi elég törött az alja
2015. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
xd egyáltalán nem törött és nem is azért vágtam belőle mert az lett volna, csak mindig beakadt valamibe és zavart, pl táska, kispárnagonb....
2015. jan. 21. 19:07
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez már nagyon hosszúnak számít, és tényleg töredezett vagy nagyon száraz a vége, vagy legalábbis a képen úgy néz ki, nem túl szép hónaljtól lefelé a hajad... a hosszú haj akkor szép ha egészséges.
2015. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem lapockáig ér és már az is hosszúnak számít.
2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
fokozatosra van vágva és nem töredezett hanem ilyen szállós a hajam, akármit csinálok vele, télen a hideg miatt mindig ilyen
2015. jan. 21. 19:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen,hosszú és jó ,hogy nem egyenes a vége az olyan semmilyen de úgy látom eléggé rá van lapulva a fejed tetejére ezzel kezdj valamit mert így igénytelennek látszik és tényleg nem szép a hajad minősége joico terméet ajánlom olyanná varázsolja mint a reklámba.
2015. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Ó megjelent már a sok irigy p*csa... ;) Gondolom a Ti hajatok meg sem közelíti ezt a hosszt, és hát mit lehet ilyenkor csinálni, le kell szólni azt akinek hosszú. :D Lapos b*azd meg, mert a súlya lehúzza, de ettől még nem néz ki igénytelennek. Gondolkozz el mit jelent a szó.

Egyébként kérdező, a hajad kifejezetten hosszú, a barátnőd meg egy hülye.

2015. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!