Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre tudtok...

Pattanásos bőrre tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos a bőröm, ezért szeretnék olyan házipraktikákat, kenőcs tippeket kérni tőletek ami már bevált. Rengeteg mindennel próbálkoztam már, sajnos sikertelenül... Persze, tudom kozmetika... De azért minden héten nem járhatok oda. Bőrgyógyász által felírt kenőcs, tonik sem volt az igazi.

2015. jan. 11. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Garnier pure active-ot használok heti egyszer, a többi nap Garnier essentials tonikot rózsakivonattal. Nem tudom hány éves vagy, ahogy rendeződnek a hormonjaid (pár év) és javulni fog.
2015. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami olyat keress, ami nincs tele illatanyagokkal, színezékkel, nem szárítja szét a bőrt, stb. Meg leginkább a kiváltó okot kéne megtalálni - persze a kamaszkor nem igazán kezelhető, de lehet más is, ami viszont kiiktatható.

Pontos terméket nem tudok ajánlani, mert a bőrtípusodat nem írtad. Oké, hogy pattanásos, de azon túl? Zsíros, száraz, kombinált, vízhiányos...? A direkt pattanásos bőrre való termékeket csak akkor használd, ha nagyon zsíros bőröd van, mert ezek baromira szárítanak, ami könnyen csak tovább ronthatja a helyzetet. Esetleg a fekete szappant próbáld ki, ha még nem használtad, de keress mellé mindenképp valami jó hidratáló krémet is.

2015. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

O igen, elég sok mindent elfelejtettem, de itt leírom.

A bőrtípusom zsíros, 14 éves vagyok, tudom a kamaszkor eléggé befolyásolja ezt a dolgot, de kicsit szeretném csökkenteni.

De köszönöm az eddigi válaszokat!️

2015. jan. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!