Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S-ben szeretnék tanácsot...

S. O. S-ben szeretnék tanácsot kérni. Már elég régóta nagyon csúnya pattanásos az arcom és már nem tudom, hogy mivel kenjem. Nektek mi vált be? Aki tud esetleg bevált dolgot ajánlani az kérem jelezze, fontos.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Inkább mivel NE kend!

Kerülni kell a komedogén összetevőjű kozmetikumokat. Google a barátod.

2014. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
33%
himalájai sószappan nekem bevált, tényleg nagyon jó a bőrödnek, dm-ben, rossmanban lehet kapni. googlizz rá ha érdekel
2014. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A pattanások oka belül van, csak kencéktől nem fog megszűnni. Egészséges étrend, életmód is kell. Bioboltban vegyél szappant arcmosáshoz, mást ne használj. Ha szükség van hidratálóra meg ilyesmik akkor abból is bioterméket válassz. Alapozó meg hasonlókat ne használj. Ha súlyos a helyzet menj el bőrgyógyászhoz is.
2014. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilcsi fekete szappan jó rá, érdeklődj a kozmetikusodnál. Amúgy kencék helyett érdemes elmenni egy pár kezelésre is (egytől ne várj csodát). Ha a kozmetikus nem tud vele mit kezdeni, akkor irány a bőrgyógyász.
2014. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Méghogy egészséges étrend... Nálam egészségesebb emberrel még nem találkozott senki, na jó ez kicsit túlzás.De kb 3 l vagy annál is több vizet iszok ^+ csalánteát reggel és este. Nem eszek kenyeret,cukrot, gyümölcsöt és zöldségeket annál inkább.Chipset meg színezett,mesterséges társait nem is tudom,mikor ettem utoljára..és nekem mégis van.

Ami nekem TÉNYLEG bevált az a szalicilsav volt( gyógyszertárban lehet kapni. Előtte mikor még durvább volt a helyzet az arcomon,akkor a Skinoren nevű krémet írta fel az orvos,de ennek a használata alatt napra nem igazán lehet menni,mert eléggé fényérzékeny leszel. Itt annó lese barnultam. Amellett,hogy nagyon jó krém nagyon is drága. Még a csalántea egyre többszöri iszogatásával is javulást vettem észre.Bár szerintem keveset ittam belőle kb 2 l kellett volna naponta meginni,de ehhez képest én elég csekély mennyiséget ittam meg,de még így is segített.Még ami fontos szerintem,legalábbis én ezt vettem észre magamon ha nagyon keveset mozgok,akkor jelentősen megnő a számuk.Amióta futni és edzeni járok, azóta tényleg csökkent a számuk.Bár az ételre visszatérve nem biztos,hogy rád nem fog hatni egy csoki vagy chips,de szerintem 1-2x azért megengedheted magadnak.

2014. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kozmetikai kezelés,itt úgysem tudsz minden ötletet kipróbálni.Mindenki másra esküszik a kozmetikus viszont kitisztítja.
2014. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én már régóta járok bőrgyógyászhoz és már azt is feladtam. Már az sem segít. Itt vagyok 18 éves és még mindig nagyon csúnya az arcom.
2014. ápr. 14. 17:54
 8/17 dorcsuu ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan nekem bevált. Csak arra kell figyelni, hogy tényleg folyamatosan használd, reggel-este minden nap.
2014. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kenegesd aloe-vera zselével ;)

Emellett az is segít, ha kevés tejterméket, csokoládét fogyasztasz

2014. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most kiszeretném próbálni vagy a fekete szappant vagy a himalája sószappan, mert láttam, hogy sokan dícsérik. Csak nem tudom melyiket vegyem. Szerintetek melyik a jobb ? Melyik a hamar hatásosabb ?
2014. ápr. 15. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!