Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a vörös haj? Először...

Jól állna a vörös haj? Először ha csak színezőt teszek rá, és mégse tetszene, az könnyen kijön?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. febr. 6. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a szinező jó ötlet,és az,hogy mikor fog kikopni,attól függ,milyet veszel.Van amelyik több hajmosással, és van,amelyik 3-4 hajmosással.

Amugy a szőke haj jól áll neked:)Szép a szemed:)

2010. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tudom mikorra fog kijönni a hajadból a szinező de sztem maradj szőke nagyon jól áll neked(nagyon jó az első kép és szép szemed van :D )


15/L

2010. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna a vörös de a szőke is nagyon illik hozzád, kiemeli a szemed.Én Palette Mahagóni vörös színezőt vettem 21 hajmosás után lejövőst, hát az nagyon sokáig benne marad a hajban, de gyönyörű színt ad.Szerintem fél évig nem lehet kimosni teljesen.Ha azt szeretnéd, hogy gyorsan kijöjjön vegyél 4-5 hajmosás után lejövőset.
2010. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, én is ilyen 4-5 mosás után lejövősre gondoltam. esetleg tapasztalat, hogy ilyen márkájúból melyik a legjobb?és pont a zöld szemem miatt szeretném, hogy kiemelje azt:)
2010. febr. 6. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:

4-5 alkalom után kijövős: Palette Instant color. Itt olvashatsz róla, vannak színárnyalatok:

[link]


Kis tasakos.

Én fodrászkellékesben láttam. (rossmann-ba nem)

Kb 350-500 ft között van.

Szerintem 2 tasakkal vegyél.

És ez biztos ki jön. :) Hajrá.

2010. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Merészkedtem lementeni a képeidet, és egy kicsit eljátszottam velük, remélem nem okoz problémát :$

Lett többféle vörös árnyalat, 1-2 barnás is, szerintem jól állnak. :)


A képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]

2010. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jujj ezt milyen programmal csináltad?:)

Nem tudsz nekem is ha e-mailbe küldök képet?:$


Amúgy nem rossz a vörös se,de szőkével sokkal szebb vagy!Szerintem maradj szőke:)

2010. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb (: Mahagóni barnaként keresd, de nyugi, vöröses lesz, nem barna.

2010. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem öregít a nagyon sötét haj :/
2010. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

02-06 14:42


lécci lécci honnan lehet ilyen programot letölteni???ilyet én is akarok!!!megköszönném, ha adnál egy linket, vagy h mi a progi neve!!!!

2010. febr. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!