Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most fekete hajam van. Ha...

Szandy :) kérdése:

Most fekete hajam van. Ha befestem szőkére majd vörösre (mennyi időt hagyjak a 2 festés között? ), akkor törni fog?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem célszerűbb lenne egyből a vöröset kitűzni célnak, mert ha a feketét leszívatod abból rendes szőke nagyon sokára lesz és hiába fogod hamvasítani be fog vörösödni és azzal fogsz szenvedni.
2015. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan könnyű ahogy azt elképzeled. Ki kell szőkíteni a hajad, ami először vöröses narancssárgás lesz majd újra és újra végre kell hajtani a műveletet és ha még nem tört le a hajad akkor lesz szőke.
2015. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek fested szőkére ha vörösre akarod??

Menj fodrászhoz ha nem értesz hozzá, mert házilag csak valami borzalmas foltos narancssárga hajad lesz. Azt helyrehozni elég nehéz lesz utána.

2015. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne csináld ezt otthon, mert tönkremegy a hajad!!! Nekem sokáig volt feketére festve, nagyon szerettem volna barna hajat, de szép, egészséges hosszú hajamat meg féltettem.

De aztán győzött a kiváncsiság, belevágtam, de fodrászra bíztam a dolgot...és olyan ügyesen megcsinálta, hogy most szép vörösesbarna a hajam, és egész világos! Nem tette tönkre a hajam, a végéből kellett vágni kb 3-4 centit...de azt amúgy sem bántam...

Ha gondolod, megadom neked a fodrász elérhetőségét!!!

2015. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért akarod így... Feketéből először úgyis sárgás-vöröses lesz, akkor inkább a vörössel kezdj, bár abból megint nehéz szép szőkét csinálni.

Azt sem írod, hogy festett a hajad, vagy természetes fekete?

2015. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!