Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ultrahangos zsírbontás otthon?

Ultrahangos zsírbontás otthon?

Figyelt kérdés

Kaptam karácsonyra egy ultrahangos zsírbontó készüléket (sajnos nem a forever slimeset:-( )

de remélem ez is hatásos lesz.

Magyar nyelvű leírás nincsen hozzá....

Akik otthon alkalmazzák leírnák nekem, hogy mennyi ideig, milyen időközönként használják?


2015. jan. 3. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz hatasos. Ez csak atveres.
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy te már próbáltad, és ez a tapasztalatod?
2015. jan. 3. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem,csak ket evtizedes edzestapasztalattal es biologiai kepzettseggel tisztaban vagyok vele hogy ez nem így működik.

A honlapokon olvasható altudomanyos működesi leíras is röhejes.


Mellesleg ha működne es kis masszírozassal lehetne zsìrt leadni akkor miert van elhizva a fejlett vilag legalabb egyharmada? Elhiszem hogy hatékonyak a reklamok de hülye ne legyél.

2015. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, de hülye azért nem vagyok.:-)


Ettől függetlenül én meg fogok vele próbálkozni, bár tudom, hogy nem értesz velem most egyet.

A hasamról és a fenekemről nem tudom lefaragni az oda rakodott felesleget...és látok némi narancsbőrt is.

Nem gondolom, hogy kárt teszek magammal, ha egy héten 2-szer alkalmazom...


De egyébként köszönöm a válaszod!

2015. jan. 3. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem minek olyan készüleket hasznalni amiből csakis káros hatasai lehetnek de a te tested.

Mondjuk sport meg dieta is bejatszhatna ha fogyni akarsz.

2015. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

"A hasamról és a fenekemről nem tudom lefaragni az oda rakodott felesleget". De igen ha felemeled a segged és elmész tornázni és a kajára is odafigyelsz. Akkor még talán feszes is lehetnél...


Szánalmas kifogás ez lusta emberektől.

2015. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valamilyen nyelvű leírás van hozzá, azt fordítsd le és olvasd el mindenek előtt, mert fontos. Nem minden gép egyforma.
2015. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!