Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás. Mit csinálok...

Borotválkozás. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nemtudom, mit csinálok rosszul. Borotválkozás után 1-2 nappal, kipattogzik a bőröm, eléggé csúnyán. Ha nem borotválkozok 2 hétig, elmúlik, de amint megborotválkozok, kijönnek.


Megnéztem ezernyi videót, hogyan kell, ugye a részletekbe van mindig az ördög.


Először, mindig meleg vizes törülközővel, felpuhítom a bőrt. Majd, arcradírral átradírozom. Természetesen felviszem a habot az arcbőrömre, majd nem rányomva, a lehető legkevesebb mozdulattal mindenhol végighúzom a borotvát. Figyelek rá, ne nyomjam rá. Majd, hideg vizes törülközőt rakok rá, áttörlöm, lemosom, majd After-shavel áttörlöm. A borotvám egy Gilette Fusion Proglite Power.


Szerintetek, valamit rosszul csinálok, vagy mi lehet az oka?



2015. jan. 2. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad elektromos borotvával? Akkor is ez van?
2015. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam. Akkor is ugyan ez van.
2015. jan. 2. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt majd a MannaSzappan-tól kaptam cédrus borotválkozás utáni balzsamot , és az bevált.


Nagyon nagy boszorkányok ezek, piszkosul értenek a gyógynövényekhez!

2015. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó elektromos borotva nem sérti fel a bőrt, próbálj beszerezni olyat.
2015. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy érzékeny a bőröd mint nekem le írom neked én hogy szoktam borotválkozni elöször is vegyél borotvahabot nekem a hab jött be hilyába mondták a gél jobb nekem nem na szoval egy hab figyelj arra hogy aloeverás legyen meg van ok 2. a borotva pengát mindig fertötlenisd ezeket a gyógyszertárban lehet kapni mond a patikusnak hogy a borotvádat akkarod tisztitani ő tudni fogja hogy mitt adjon meg van ok akkor menny elöször fürödni ha kész vagy forro vizbe mosd meg az arcodat töbször majd vidd fel a habot az arcodra itt várc 2-3 percet majd meg borotválozol ezután vákonyan kensz az arcodra megint egy kiss habot nekem tul sok csak hogy beteritse az arcodat ekkor már szál irányal ellen tétesen majd mosd meg az arcod jó hideg vizel ha meg van akkor használj after shave balzsamot és ne arcszeszt az se tesz jót a börödnek így is lesz egy két piros pötty de nem olyan sok meg minden nap mosd meg az arcodat hideg vízel én Niveat használok mind a borotvahabom mind az after shavem
2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!