Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S hajnövesztés gyorsan!...

S. O. S hajnövesztés gyorsan! Pls írjatok! Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

A hajam szeretnèm megnöveszteni amilyen gyorsan csak lehet(tudom hogy ez hülyèn hangzik de így van). Szoval nyáron elèg hosszúra megnőtt a sűrű vastagszalú szőkès barna göndör hajam. Ès hogy kezdődött a suli elkezdtem gondolkodni hogy elkène mennem a fodrászhoz. El is kezdtem hajakat nèzegetni. Nekem valamièrt nagyon bejönnek ezek az emo feelingű tèpett,ritkított,vasalt,szögegyenes hajak. Ugyhogy egy ilyen kèppel a telomba elmentem a fodraszhoz h csinaljon nekem ilyen hajat. Le is vágta,kivasalta ,lakk, wax meg minden ami kellett ra tök jól nèzett ki. Aztan eljött az első hajmosás ideje hát mit ne mondjak majdnem sírva fakadtam h alig maradt hajam. Mondanom sem kell h göndörhajból milyen nehèz tèlen tűegyeneset varázsolni a párában. Persze általában göndören hordom„max 2hetente egyszer kivasalom ès kèsz. Ez volt szeptember közepe felè. Azóta termèszetesen nőtt, de nem olyan sokat. Mar próbaltam ra ricinust de nem vált be. Aztan 2napja vettem panthenolt(tudom hogy ègesre lett eredetileg kitalalva de sok netes oldalon láttam hogy hajpakoláskènt is hajsználják.+van 2kallos balzsamom ami regenerál ès selymesít stb. Ès egy keratinos gliss kur hajpakolás is. Lètszi mondjatok valmi sampont,balzsamot,szeszt,pakolast ami bevált nektek. Mert ez a haj megörjít így.



16/L



2015. jan. 1. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

-Egyik ismerősömnek rohadt hosszú haja van : Ő csak almaecettel és szódabikarbónával mos hajat (1L melegvízbe rak 3 ek. szódabikarbónát)

Nekem a Bánfi Lady hajszesz is bevált , de ez csak 3 hónap után kezd el hatni.

-Mindenképp hordj sapkát , mert melegben jobban nő.

-minden hajmosásnál használj balzsamot h kevésbé törjön, de ha a vége éppen ronda akkor vágasd le (megbízható fodrásszal)

-Sokan mondják a Ricinus olaja (én is használtam , de elég nehéz kimosni a hajból)

-próbálj minél kevesebb hőt használni, ha lehet semennyit.ha muszáj hajszárítózni akkor is a hideg levegőt válaszd

-amint megmostad a hajad ne kezd el dörzsölni a törülközővel és ne ess neki a fésűvel inkább várd meg míg megszárad.

Egyél sok lazacot az elvileg jó :) ha nem válna be az agynak mindenképp jót tesz(sajnos elég drága)

azt hallottam, hogy a tojás is jót tesz.

Remélem tudtam segíteni :)

15/L

2015. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöööm !!!! :)))) Mindenkèppen kiprobálom èn is nagyon remèlem h hamar megnő :D kösziiii mègegyszer :*
2015. jan. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!