Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik ez a hajgöndörítő...

Melyik ez a hajgöndörítő módszer? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szóval egy csajnak láttam a haját,olyan volt,mintha vizes lenne,de közben persze száraz volt és göndör.

De nem nagy göndör fürtök,hanem kicsik,ezért tutira nem hajvasalóval,vagy csavaróval volt csinálva.

Nagyon jól nézett ki. Inkább a fonáshoz hasonlítanám,na kb. olyan pici részekben volt göndörítve,csak a fonással ugye hullámos,ez meg göndör volt.


2010. febr. 3. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dauer+vizes hatású hajhab vagy zselé
2010. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha dauer van,akkor utána pár nap után már szögegyenes haj is lehet? Mert neki úgy volt.
2010. febr. 3. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy dauer volt!Lehet hogy csak otthon felcsavarta apró csavarókra, aztán behabozta, és kész!

A dauer másnapján is lehet egyenes hajad, csak egy jó hajvasaló kell hozzá

Nekem ilyen szokott lenni hajcsavaró után!Amúgy szög egyenes a hajam!

[link]

2010. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyen hajgöndörítő habot ami vizes hatású. Nem tudom a pontos nevét de szerintem tuti azt láttad.
2010. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eléggé hasonlít a képen látható hajra. De sajnos nem tudom,hogy ehhez milyen hajcsavaró kell.
2010. febr. 3. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

mint ez? hajcsavaró:D

2010. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pici dauercsavaró, általában fából van. Ha ilyennel csavarod be a hajad, érdemes szárítani, mert sokáig tart, mire megszárad (különösen ha vastag szálú)
2010. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát kb majdnem mintha az én hajamat írtad volna le :D

Elég vicces hajam van.. Akartam rá venni hajtőemelő habot, mert vasaltam a hajam és a 2. nap már teljesen le volt lapulva. A leírás szerint rákentem a nedves hajamra, mentem is aludni.. Reggel meg olyan haj fogadott, mint amit leírtál.. :D Szóval nagyon nem értettem.. Hátha nálad is beválik :) Esetleg göndörítő hab, és hogyha szárítod, akkor a hajadat lentről fújva szárítsd, így is "rásegítve" a göndör tincsekre.

2010. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha alapból egyenes a hajad, akkor a göndörítő hab nem fogja begöndöríteni!Vékony csavarókat vegyél!

Ilyen van nekem!Ezzel igazán racka leszel!

[link]

2010. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem van egy erre specializálodott hajszáritom.valami diffusio-s a neve.olyan tárcsa van rajta,kicsi tüskékkel.tök jól göndörit.a lényeg,hogy teljesen vizes hajjal kell csinálni,és jo erős habbal nagyon bekenni.
2010. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!