Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a kopasz nőkről?

Mi a véleményed a kopasz nőkről?

Figyelt kérdés

tudom hogy kicsit hüly*n hangzik de én leakarom vágatni a hajamat teljesen kopaszra...nem poén és se kamu!

15 L


2010. febr. 3. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
mégis mi az amiért ezt tennéd? skenhead vagy?
2010. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
ja és totál gusztustalannak tartom
2010. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem izgatnak a kopasz nők,(nagyon szexik)de nem mindenkinek áll jól.Szép arc,és formás fej kell hozzá.
2010. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gondold meg. 15 vagy, talán van benne kíváncsiság, lázadás, vagy van praktikus oka is, nem tudom, de gondolkodj el azon, hogy elég szélsőséges nőnek egy ilyen külső, ami nem várt reakciókat válthat ki, felháboríthat embereket, vagy akár hátrány is érhet emiatt... Tudom, buli botrányt okozni, meg sokkolni, de amennyi rosszat kapnál, abba a második héten belekergülnél. Volt egyetemen egy csoporttársam, aki goth csajjal járt, na az volt kopasz (amúgy semmi más extra a fején nem volt), iszonyúan bántak vele az emberek.

Igaz, hogy nincs joguk, meg mindenki más, de ilyen a társadalom, és nekünk benne kell élnünk sajnos.

Persze te döntesz, de szerintem nem azt a hatást fogod elérni vele, amit szeretnél (vagy amit gondolom, hogy szeretnél).

2010. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem tetszenek:S
2010. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalan ha 1 lánynak nincs haja.ha mindenáron kopasz akarsz lenni akkor legalább először csak röcidre vágasd le.hátha meggondolod magad
2010. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
Fujj nee tedd!!! Csúnya...
2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link] brittney

[link]

[link]

[link]


szted ezekben van valami szép? és milyen lesz, amikor elkezd növögetni a haj, sünifejű leszel

nagyoon gáz, sőt visszataszító

így nem lesz pasid sose, mert nem szeretik a pasik a kopasz nőket, lehett, hogy most azt mondod nem érdekel , de 2 év múlva sztem már ígencsak fog, és akkor nagyon-nagyon fogod bánni.

anyukádék tudják már a szuper ötleted?

2010. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szörnyű.

Nagyon megbánnád.


- sok bántást kapnál

- van aki azt hinné betegségen mentél keresztül...

- a pasiknak nem jönne be mert vagy a nőies nőket szeretik, hosszú hajjal vagy a fiúsabbakat, lazábbakat de azokat is vadóc hajjal

- a lányoknak sem jönne be :D

- 4-5 év kellene, mire megnőne rendesen... az nagyon sok.


Miért akarod levágatni? Nekem is vékonyszálú a hajam, meg kicsit hullik is és hülye színe is van és gyenge is, de mégse akarok kopasz lenni soha!

2010. febr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én se tudom xd
2010. febr. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!