Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopasz-ság? Vélemény?

Kopasz-ság? Vélemény?

Figyelt kérdés

Elég nagy, kerek arcom van, és a homlokomnál eléggé elkezdett kopaszodni, ezért arra gondoltam, hogy meg kéne próbálni, hogy milyen lehet kopaszon.

Szóval akinek nagyobb kerekebb arca van, azoknak is jól állhat? Amúgy most olyan, h ugye felül ritkul, ezért olyan 1,5...2 cm-esre szoktam vágattatni, és 2 hét után már megint látszik, hogy felül kevesebb van, oldalt meg több, hú de nem jól néz ki úgy szerintem. (Tudom, hogy kép alapján könnyebb lenne, de azt meg nem szeretnék feltenni... :) )

Amúgy 183cm magas 92kg-os pasi vagyok, ha ez számít valamit... :)

Jah és 23 éves.


2011. aug. 5. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem az eddigi frizurád is közelít a kopaszhoz, úgyhogy, ha az jól áll, a full kopasz is. Testalkatodhoz passzol, elég keménycsávónak fogsz kinézni, ha megcsináltatod :D

AMúgy én nem vágnám le, minden hajszálért megküzdenék :)

Dehát én lány vagyok. 23/L

2011. aug. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok most se teljesen kopasz, van hajam, csak mikor kezd hosszabb lenni, akkor már nem tetszik :)

Amúgy nézegettem, hogy másoknak mi a véleménye, de így átlagban 50-50%-ot írnak a csajok, úgyhogy nehéz eldönteni. Nah majd meglátjuk. :)

2011. aug. 5. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, anyám apjától örököltem, neki olyan a haja... Felül semmi haja sincs, csak oldalt. Apumnak meg teljesen sűrű mindehol, hogy irigyelem én ezért :D
2011. aug. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!