Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel segíthetném elő a...

Mivel segíthetném elő a gyorsabb hajnövekedést?

Figyelt kérdés
Fenékig érő, gyönyörű, dús hajam volt, de kicsit már untam, így hát gondoltam, vágatok vmi tépett-féle fazont.A hosszábból nem akartam vágatni, de a fodrásznak más elképzelései voltak, s töredezett jelzővel illetvén hajkoronámat, levágott belőle vagy 20 cm-t.Mondanom sem kell, eléggé elkeserített.Szedek Biovanne nevezetű szépségvitamint, csalánteát iszogatok, s ugyanezzel öblítem le a hajam minden mosásnál.Kérlek, ha van ötletetek, soroljatok fel minnél több olyan módszert, mellyel hamarabb elérhetem visszanyerhetem szegény kis hajam..
2008. aug. 17. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hello. Kb 1 hónapja próbáltam ki a pantenol sprét, ami nagyon hatásos. Sokal egészségesebbnek tünik a hajam tőle. Nem szálkás már a hajvégem és ugy látom mintha gyorsabban nőne tőle. Lehet kapni szinte mindegyik patikában kb 1500 ft. Jobb mint akármelyik hajpakolás. Nekem kb 1 évig semmit nem nőtt a hajam de most sztem ez segitett rajta. A nisim fast hajnövekedés elősegitő sampont senkinek nem ajánlom. Nekem semmit nem használt és drágább sokkal mint a pantenol spré. 1 próbát megér.
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Már én is próbáltam a Panthenolt, cska nem vtam elég kitartó vele. HOgy alkalmazod pontontosan? Megmosod a hajad, aztán fújsz belőle a kezedre, és bemasszírozod ahajtövekbe? Nekem az volt vele a gondom, hogy mire eljutottam a tövéig, szinte elolvadt az összes hab, szóval mindenhova ment, csak oda nem, ahova kellett volna.
2011. jan. 2. 18:23
 23/25 anonim válasza:
REVALID ampulla.Nekem teljesen bevált. Szép, erős, egészséges és hosszú lett tőle a hajam! Szerintem próbáld ki. Megéri. De amúgy a REVALID-nak van kapszulája is. Biztos az is jó, mondjuk még nem próbáltam. De egyik ismerősömnek meg az vált be.
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Végül visszanőtt a hajad? Beváltak amiket írtak?
2016. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hátközépig ér kb, és már jóval lassabban nő, mint régen. Próbálgattam az itteni módszereket, de elég hamar belefáradtam, és nem tudtam jelentős eredményt elérni, de nem is voltam igazán kitartó, 1 hónapnál tovább egyik módszert sem alkalmaztam.
2016. aug. 23. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!