Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel segíthetném elő a...

Mivel segíthetném elő a gyorsabb hajnövekedést?

Figyelt kérdés
Fenékig érő, gyönyörű, dús hajam volt, de kicsit már untam, így hát gondoltam, vágatok vmi tépett-féle fazont.A hosszábból nem akartam vágatni, de a fodrásznak más elképzelései voltak, s töredezett jelzővel illetvén hajkoronámat, levágott belőle vagy 20 cm-t.Mondanom sem kell, eléggé elkeserített.Szedek Biovanne nevezetű szépségvitamint, csalánteát iszogatok, s ugyanezzel öblítem le a hajam minden mosásnál.Kérlek, ha van ötletetek, soroljatok fel minnél több olyan módszert, mellyel hamarabb elérhetem visszanyerhetem szegény kis hajam..
2008. aug. 17. 23:38
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
És mikor vehető észre a növekedés? Mivel én már 1 hónapja használom, és nagyon látok változást:s Amúgy én a Micelén hajszeszt használom! Remélem tudtok segíteni! puszi
2009. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szia!Most én is Miclénezek 1 hónapja, nagyon jókat hallottam róla, de űgy látszik nekem semmi nem használ.Se az egészséges táplálkozás, sok gyümi, zöldség+vitamintabletták,+fejmasszázs+ Miclén...Nem vettem észre gyorsabb növekedést.Mondjuk nem is tudom normálisan felkenni, mert még így levágva is elég hosszúnak nyilvánul a hajam, és sűrű is, alig tudok a hajhagymákhoz férkőzni.Nekem csak az a bajom, hogy egy jó nagy réteget kb a fülemig levágtak=(ezért vékonykáénak tűnik az összhatás, pedig rengeteg hajam van alapból:( Nem tudom mit tehetnék még, folytatom ezt a kombinációt, hátha egy idő után meglesz a hatása...
2009. jan. 22. 22:20
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok én most vettem de miclént, de vki amoullás B vitamint ajánlott h. azt masszirozzam a hajamba.nekem az a lényeg h. minél gyorsabban kezdjen nőni a hajm de nem tudom melyik a hatékonyabb. esetleg használjam mind2-t?
2009. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
én srác vagyok és sajnos most 1 félreértés miatt 3-4 mmes a hajam de 1ésfél 7 mulva megyek nyaralni addigra szeretném ha 1 vagy 1.5 centis lenne, de miclénnel ez megvalósithato?
2009. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:sztem használd mind2-t, biztos ami biztos alapon.Ártani nem ártasz vele.


Utolsónak: 2 hét alatt elvileg fél cm-t nő a haj alapból, úgyhogy 1 cm Miclén nélkül is meglesz sztem.De am. 300-400 ft, szóval nem nagy pénz, megpróbálhatod, hátha jobb eredményt tudsz elérni.

2009. máj. 16. 17:37
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
köszi szépen.és neked milyen hamar kezdett hatni. ugy értem mikor vetted észre a változást?
2009. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 hónap után lehet megállapítani, hogy történt-e vmi változás, gyorsabban nő-e a haj.Én 3-4 hét használat után annyit vettem észre, hogy egészségesebb, szebb lett a hajam, de növekedés-beli változást sajnos nem tapasztaltam.(bár elég hamar abba is hagytam, mert nekem baromi hosszú , sűrű a hajam, és elég problémás volt bemasszírozni a fejbőrömbe).Szóval egyéni dolog, hogy kinek a haja hogyan reagál.Olvastam olyat is, hogy nagyon meglódulhat tőle a hajnövekedés, havi 1 cm helyett 3 cm-t is nőtt..Szóval érdemes kipróbálni, hátha bejön:)
2009. máj. 18. 10:14
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
na az jo.köszi szépen
2009. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Hol lehet ezt venni?
2009. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miclént?Én Rossmannban vettem, de sztem bármelyik hasonló üzletben is kapható.
2009. jún. 30. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!