Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS, tudna segíteni egy...

SOS, tudna segíteni egy göndör hajú, vagy hozzá értő lány?

Figyelt kérdés
Természetes göndör és nagyon dús hajam van, De nem igazán tudom hogy hordani. Nekem még az ilyen téli időben is meleg, ha ki van bontva, hát még nyáron!!Holnap viszont be kell mennünk a városba, és meg akarom csinálni rendesen a hajamat. Lépcsőzetesen van levágva, és régen frufrum is volt, csak az már lenőtt, de még mindig feltűnően rövidebb az elől lévő rész. Be szeretném szárítani szépre, vagy simán, vagy tárcsával (inkább tárcsa), úgy, hogy ha kiengedem, akkor rendesen álljon. Plusz valami tippet tudnátok írni, hogy hogy tudom úgy kontyba fogni hogy közben nem töredezik, nem csavarom meg, de mégis jól álljon?? Ja és egy kicsit lejjebb ér a lapockámtól a vége, De elől a ,,frufrum" meg a vállamig ér. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!!

2014. dec. 21. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor hajcsattal fogom össze, vagy ilyen Ari Grandes-en csinálom meg. Vagy hajráf, v marad a lófarok.
2014. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ari Grandes gyakorlatilag csak összefogja, nem tudom, h mire gondolsz. És neki jóval hosszabb a haja, mint nekem, ráadásul, nem is göndör.. Na de mind1, ha valaki bővebb választ írna, annak örülnék. :))
2014. dec. 21. 11:46
 3/4 A kérdező kommentje:
A hajráf meg nem áll jól, de azért köszi. ^^
2014. dec. 21. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Breakfast at fruh csinált erről videót a youtubeon.
2014. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!