Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Melyik haj nektek a...

Férfiak! Melyik haj nektek a vonzóbb?

Figyelt kérdés

Ismerősöm szerint az a választék ami többcentivel arrébb van a fej közepétől, az már hú de borzasztó, ezért maximum 1 centivel kell csak, hogy arrébb legyen mert úgy szeretik jobban a férfiak, az sokkal szebb. Tényleg ennyire számít egy hülye választék? Képeket is hoztam:


Majdnem középen lévő választék:


[link]


Oldalasabb választék:


[link]


Inkább 25 éven felüleket kérdeznék. Köszönöm.



2014. dec. 20. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy számít!!! Ez tök hülyeség!

Mindkettő tetszik. Attól függ, hogy kinek mi áll jól.

Nem mindenkinek ugyanaz a választék áll a legjobban!!!

2014. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! Még várom mások véleményét is, szeretném ha sokan válaszolnátok! :)
2014. dec. 20. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
A majdnem középen lévő sokkal szebb.
2014. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen mindegy,ha nincs karaktere az arcodnak.A haj nem számít sokat.Az oldal fru fru-s csajok nekem jobban bejönnek,vagy sima fru fru tinccsel.



[link]


[link]


Amúgy picit oldaltabb válaszd szét szerintem!De magadnak kell tetszenie! (:

Nem számít annyira,mint hiszed,ha bír téged egy pasi. (:

2014. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! :) Még gyertek fiúk és írjatok, nagyon érdekel a többiek véleménye!! :)
2014. dec. 20. 14:11
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
A közép választékos szebb, a másik kevés embernek áll jól.
2014. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó de az a lényeg, hogy ha mindkettő jól áll, de a férfiaknak melyik tetszik jobban, a többségnek. :)
2014. dec. 20. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Az függ attól, hogy milyen a lány haja, ha ilyen ritka es világos mint a 2. képen lévő, akkor nem tetszik. Olyan hatást kelt, mint ha kopaszodna a csaj. Dús hajban mutat szépen az oldalt elválasztott haj, szerintem.
2014. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Középen vagy ahhoz közel a legjobb.
2014. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az első csak arca sokkal szebb, a másodiké nem szép ; a fej határozza meg inkább kinek mi áll jól. Nekem pl a középen elválasztott úgy áll mintha boszora lennék, ellenben az oldalt elválasztott nálam a tökéletes. Illetve még úgy szoktam hogy elöl oldalról indítom a választékot és ahogy húzom hátha a fésűt a fejem közepe felé tartok befelé; egy ilyen ferde választékot is érdemes kipróbálnod. Meg kísérletezd ki mennyire oldalt áll neked jól. Van ami túl kint van az nagyon kevés embernek jó. Bár akinek csodás az arca annak bármi jól fog állni. :)


Pasis közegben mozgok minden nap. Egyszer középen választott hajjal jelentem meg és néztek rám hogy úristen mi ez... és tényleg nem is áll jól. Szóval szerintem ez egyénfüggő.


a két kép meg csalókás mert az egyik szépen kiengedte a haját, a másik meg oldalra csapta az egészet, és az se mindegy.

2014. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!