Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Colour B4...

Lhexana kérdése:

Mi a véleményetek a Colour B4 színleszedőről?

Figyelt kérdés

2x voltam szőkítve..de olvastam, hogy voltak akiknek így is használt. Mégsem ez zavar a legjobban, hanem az, hogy ombrés hajam van (felűl sötétbarnás vöröses, alul világos rezes/arany vöröses)

A végeredménytől nagyon félek..

Mit gondoltok érdemes lenne kipróbálnom?


2014. dec. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, ha szőkítve van a hajad akkor mit akarsz leszedni? A szőkét nem lehet leszedni, mert nem festék, hanem a saját hajadból lett kiszívatva a színe. És gondolom mindez otthon, ha ilyen tarka lett. Menj fodrászhoz hogy helyrehozza.
2014. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem nem, szőkítve volt a hajam, most vöröses, amit írtam.

a teteje sötétebb az alja világosabb, ombre stílusú

és voltam fodrásznál..aztmondta megtudja csinálni de az 20.000+ lenne..annyiért meg nem igazán szeretném megcsináltatni..

2014. dec. 19. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj másik fodrászhoz, azért nem mindegyik dolgozik ilyen drágán. Ha meg mind azt mondja, hogy bonyolult és ezért sokba is fog kerülni, akkor nem érdemes otthon próbálkozni.
2014. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!