Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvasalo legjobb a...

Melyik hajvasalo legjobb a remington marka kozul?

Figyelt kérdés
mar eldontottem hogy remington markat veszek csak azt 1enlore nem tudom hogy melyiket mert nagyon sok vasaloja van ... hullamos-gondor normal szalu hajam van . melyik az a vasalo amellyel hajmosastol - hajmosasig egyenes maradhat a hajam es persze nagyon szepen vasal ??? aki tud lecci valaszoljon
2008. aug. 17. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
S9000 Porfessional
2008. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megvennem de biztosan hogy jo lesz??? lecci ird le a tapasztalataidat koszonom....
2008. aug. 17. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nah szóval. Én fodrászkellékesnél vettem, nem volt olcsó év elején volt 15E Ft. Nekem kifogástalanul működik, derékig érő hajam van, ráadásul baris göndör, ha kivasalom akkor öt napig beton módon tartja, persze vigyázok, hogy ne érje pára, és nem ázzak meg. Szóval tök gyorsan tusolok. Nekem nagyon jók a tapasztalataim. Ha itt a kérdések között visszaolvasol mindenki dícséri, alig egy két ember van, akinek nem vált be. Én csak ajánlani tudom, bár én úgy vettem meg, hogy a fodrászomnak is ez van, szóval volt módom kipróbálni.
2008. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Naon koszi a valaszt ... kuldtem privat e-mailt leci ha van 1 kis idod akkor valaszolj. koszi
2008. aug. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!