Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb/legolcsóbb...

Melyik a legjobb/legolcsóbb Remington hajvasaló?

Figyelt kérdés

Most veszek először hajvasalót és nem tudom melyik legyen.

A márkája Remington az biztos de így elsőre csak 5000 körüli árat szánok rá. Egy Remington CS5002 vagy egy Remington S2002-re gondoltam. Ezek jó árban vannak.

Szerintetek jó választás?


2011. máj. 30. 17:39
 1/4 Lili1988 válasza:

Szia!

Nekem S2002-es volt és teljesen elégedett voltam vele! Talán 3évig volt meg,de én napi szinten használtam! Még most is működik. Én nagyon szerettem,jobban mint a mostanit(ami korszerűbb). Nagyon praktikus tulajdonsága az a fém talpszerű izé,így nem borul el! A mostanin nincs és nagyon hiányzik:( Szerintem első hajvasalónak tökéletes.Kézre esik,jó árban van, jól melegszik és strapabíró(elég sokszor leejtettem és semmi baja nem lett).Szerintem a másik is hasonló lehet,ha olyat találsz azzal is jól jársz! Viszont szerintem a Remington nagyon jó márka maradj ennél a márkánál(esetleg még bellissima,vagy ami komolyabb amit a fodrászok használnak).

Vannak üzletek ahol a kezedbe tudod venni a hajvasalókat.Javaslom próbáld ki ,hogy-hogy esik kézre!

Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lili1988 válasza:
Még annyi,hogy nézd meg a Rossmann-ban ,mert karácsony után nagyon olcsón vettem ott egy rem.-os hajvasalót és múltkor néztem,hogy még mindig van! Volt Bellissima is 5000ft-ért és más boltba 10körül van! A rem.osat 3500ért vettem!
2011. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél:)
2011. máj. 30. 18:46
 4/4 Lili1988 válasza:

Szia!

Találtál?

2011. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!