Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak h ne legyen...

Mit csináljak h ne legyen hullámos a hajam?

Figyelt kérdés
Zavar h hullámos -_- soha nem áll jól,ezért mindig vasalom..van h mindennap...mert ha nincs kivasalva egyszeruen ki sem tudok mennni a házból..nincs vmi krém vagy vmi arra h ha megmosom a hajam utána ne legyen hullámos...hallottam olyan kúráról is ami 2 hónapi egyenesen tartja a hajat...igaz?
2014. dec. 16. 21:33
 1/3 anonim válasza:

én pl. sosem szoktam megszárítani a hajam (csak télen ha fázom), hanem megfésülöm és hagyom magától megszáradni.

Én észrevettem hogy ha meg is szárítom, akkor sokkal egyenesebb lesz. Bár gondolom te szárítod mert 10ből csak 1 ember iylen hülye mint én hoyg szárítani felesleges. :D


Tartós egyenesítés?

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én sem szárítom :D mindig hagyom h magától száradjon meg..én meg azt vettem észre h ha megszárítom akkor dúsabb és azóta inkább hagyom úgy :D csak az a baj h nekem a fulemnél ezek a baba hajak mindig behullámosodnak..meg elol a hajam rovidebb és az is hullámos...
2014. dec. 16. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szárítsd egyenesre, és használj hajegyenesítőt is szárítás előtt: [link]

Ha állandóan vasalod akkor hamarosan le fog töredezni a hajad, és elég ronda szálkás lesz... azon csak a vágás segít majd.

2014. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!