Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIUK ti h zselézitek a hajatok?

FIUK ti h zselézitek a hajatok?

Figyelt kérdés
Képet mutass ha tudsz.
2010. febr. 1. 20:26
 1/7 anonim válasza:
58%
Nem, én most növesztem, de amúgy sem szoktam zselézni, mert utálom a zselét:D 20/f
2010. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Jaja, kell egy kis zselé hogy jól álljon. Figyelek a hajamra, meg egyébként is fontos hogy foglalkozzam magammal egy kicsit.


Képet nem kapsz, őrzöm az inkognitóm ;)

2010. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
^ 19/f voltam
2010. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Közepesen hosszú és össze-vissza túrt hajam van, de nem zselézem... hanem wax és hajlakk, nem keményíti annyira a hajat, puha marad, de ugyanúgy tart...
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem mert kopasz vagyok (nem skinhead, csak nekem így jó):)
2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oldalt levagatom nullassal, felul es hatul meghagyom, es felallitom az egeszet.. ha a zsele megszarad, akkor fujok ra lakkot es kesz :)
2010. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Helló én nem szoktam mert nem áll jól.Nézd meg a fejformádat és mikor hajat mosol vizes hajjal tesztelheted h mi áll jól ;)

19/F

Fodrász

2010. febr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!