Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hormonváltozás miatt...

Ha hormonváltozás miatt lettem pattanásos akkor lehet még tenni valamit?

Figyelt kérdés

Évekig fogamzásgátlót szedtem, nem is volt gond a bőrömmel. Viszont pár hónapja abbahagytam és azóta sorba jönnek előre a pattanásaim.a homlokomon főképp, de az arcom többi területén is. nem túl nagyok, de sok apró. egy éjszaka alatt 6 pattanás előjött a homlokomon.

Van értelme csodaszerekkel kenegetni ha a hormonok miatt vannak ezek?


illetve a kókuszolajról olvastam olyat, hogy jó a pattanásokra. tudtok erről valamit? mert nekem van egy olyan érzésem hogy ha olajat kenek a fejemre, attól csak zsírosabb, és pattanásosabb lesz az arcom.



2014. dec. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hormonproblémád van, kenhetsz akármilyen csodaszert az arcodra, nem fog semmit sem érni.


A kókuszolaj meg nem jó pattanásokra.

2014. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormongondokkal orvoshoz menj. Bőrgyógyász írhat fel Zinerytet, ami a meglévő pattanások ellen jó. De a hormonjaidra valamiféle belső megoldás kell.
2014. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nincs gond a "hormonjaimmal"

egyszerűen 4-5 évig szedtem fogamzásgátlót, és most ahogy abbahagytam lettek pattanásaim. azért nem borzalmas a helyzet.Ami normális, hiszen sok ember azért szed fogamzásgátlót, hogy ne legyen annyi pattanása.Én nyílván nem ezért szedtem, de ahogy most abbahagytam, lett pár.

Szóval ezért újabb gyógyszer adagot nem fogok felíratni, de azért köszönöm válaszodat!

2014. dec. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!