Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van tippetek pattanásos bőrre?

Van tippetek pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, mindig pattanásos az arcom. Használok mindenféle csodakrémet, meg minden de mégis olyan. Sajnos nem kevés hanem elég sok. Van valami bevállt módszeretek amit megosztanátok velem??


19/F


2014. dec. 4. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a body shop-bol hasznalok arclemosót tea tree a neve nekem csak ez válik be illetve a Nivea arcpakolásai. És a kényeg ,hogy ne piszkáld.
2014. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Seacret iszap pakolas. Mindent meger. A batyamnak teljesen elmultak a pattanasai.

15/L

2014. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez az arcpakolást hol lehet venni, vagy csináltatni??
2014. dec. 4. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal tisztíttasd ki,a kencék sokat nem érnek még gyulladás van a bőrben.
2014. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt sok pattanásról van szó akkor bőrgyógyászhoz menj először is.
2014. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben.
2014. dec. 5. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Belülről kellene jobban ráfeküdni a dologra, ha már mindenféle kencét kipróbáltál. Én 25 éves vagyok, egészen nyárig küzdöttem a nagy gyulladt, gennyes pattanásokkal, mindent kipróbáltam, még fogamzásgátlót is emiatt kezdtem el szedni. Aztán mióta rengeteg zöldséget fogyasztok, sok vizet iszok, elhagytam a műkajákat és rendszeresen végzek testmozgást, teljesen letisztult az arcom. Nekem ez volt a megoldás. Ha kicsit elengedem magam és befigyel egy két pizza, vagy csoki már másnap meg is jelenik a pattanás. Tehát nálam egyértelműen a helytelen életmód volt a hibás.
2014. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azt eszek amit főznek nekem, sajnos nincs nagy választásom. Egészséges életmódot élek, esténként futni járok.
2014. dec. 5. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Óh, azt eszel amit enni akarsz. Ennyi.
2014. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!