Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyengék a körmeim, mit...

Nagyon gyengék a körmeim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül hetente letörik valamelyik körmöm, és nem tudom, mit tegyek.

Én a hosszú körmöket szeretem, imádom lakkozni őket, de műr ott tartok hogy sose lesznek hosszú körmeim.

Nagyon szépen megnőnek, de nagyon vékonyak, könnyen hátrahajlanak, és betöredeznek.

Minden nap mosogatok, részben ez is hozzá járul, hogy törik, de ezt nem tudom elkerülni.

Most megint ott tartok, hogy behajlik az összes.

Mi a megoldás rá? RÁadásul egy csomót kell várni, mire megnőnek.

Van rá valami jó módszer, hogy szép, erős körmeim lehessenek?

És ha már hátrahajlik, akkor azt érdemes levágnom?


2014. dec. 8. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem régen a vitaminhiánytól törtek a körmeim, már egy ideje szedek vitamint és semmi bajuk sincs, pedig én is gyakran mosogatok.

Nem feltétlenül kell szépség vitamint venni, én a rossmanban vettem vasat amiben van c/b-vitamin, és folsav is.

[link]

2014. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalcium-kovaföld tabletta.
2014. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! én tudom a megfelelő megoldást!

Ugyanilyen vacak körmeim voltak, mint neked. Napi 8 órába mosogattam, erős vegyszerekbe nyúlkáltam, a körmeim tönkre mentek teljesen.

Amit tettem.nem növesztettem, teljesen lereszeltem rövidre. Mert amíg nem erős a körmöd, mindig hátra fog hajolni, és beszakadni, hiába nő is egy kicsit. Szóval lereszeltem mert úgy éreztem, így nincs értelme növeszteni.


amit használtam rá: dm, rossmanban kapható ( 700 ft) Essence Studio nails ultra strong nail hardener

[link]


Nekem nagyon nagyon bevált! Úgy kell használni, hogy pl hétfőn befested a körmöd vele, kedden rajta hagyod, szerdán este lemosod, és csütörtökön újra fested...szóval így kúraszerűen csináld!

Nekem amelyik körmöm nagyon vékony volt,az kicsit fájt tőle, de csak az első használtkor. amikor már erősödött kicsit, akkor nem volt gond ebből.Illetve csak egy rétegbe vidd fel!

Na de ha érdekel a dolog, olvass utána, elég jókat is írnak róla, de egy próbát mindenképp megér! Emellett próbálj meg sokat inni, az is jót tesz persze!

De nekem ez nagyon sokat segített. aztán műkörmöm is volt, miután leszedték ocsmány körmeimet újra ez erősítette, és növesztette meg.

2014. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!