Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebben az esetben beperelhetem...

Ebben az esetben beperelhetem a hajfesték gyártót?

Figyelt kérdés

Sajnos történt egy kisebb baleset.


A párom szereti, hogyha szőrös odalent.


Én meg is növesztettem, de ősz szőrszálakat fedeztem fel, amitől eléggé megijedtem.

Itthon találtam szőke hajfesték, így befestettem.


De, nem szőke lett, hanem narancssárga.


A dobozra nem volt ráírva, hogy nem szabad fanszőrzetet befesteni vele.



2014. dec. 7. 22:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
91%
Bepörölheted, ha azt akarod, hogy az egész város rajtad röhögjön.
2014. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Milyen könnyen bedőltök az ilyen kamu kérdéseknek. Jó ég... Most őszintén, ki az az állat, aki befesti odalenn? :DDD Srácok...
2014. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Ez befestette, én láttam.
2014. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13: Azt nem tudom, hogy konkrétan ez a kérdés kamu vagy sem, viszont tényleg vannak ilyen idióták.


Ha valós a kérdés, akkor perelni kellene, de közben felhívni egy tévéstábot és mondjuk leadni a Fókuszban vagy hasonló műsorban. Röhögjön az egész ország, hogy ekkora kretének is élnek közöttünk.

2014. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

"Milyen könnyen bedőltök az ilyen kamu kérdéseknek. Jó ég... Most őszintén, ki az az állat, aki befesti odalenn? :DDD Srácok..."


Teljesen mindegy, hogy kamu-e, tényleg vannak olyan retardáltak akik befestik odalent is.

2014. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Láttad? mellé 100%.. :DDDD Gyerekek vagytok és unatkoztok, az a baj...

1. Ilyen nő nem létezik.

2. Aki ennyire buta, hogy ilyet csináljon, az nem ír helyesen.

3. Már a mondatok tagoltságából is látszik, hogy kamu

4. Az meg aki erre a kérdésre reagál, az egyszeren sík hülye és akkor még enyhén fogalmaztam

5. Ez egyértelműen egy troll, de ezt ti is jól tudjátok, max egy képben reménykedtek a fanszőrzetről, vagy mi?...


Az a baj, hogy ebből rohadt nehezen fogtok kimászni, csak égetitek magatokat. Engem lepontozhattok, de a válaszotok itt marad jelzésképp, hogy mennyire is vagytok képesek lesüllyedni... :D

2014. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Pedig el sem hinnéd mekkora az isten állatkertje...
2014. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szerintem te is ilyen vagy azért mentegetőzöl! :D

Milyenre színűre festetted te? :)


Amúgy meg jól szórakoztunk legalább amíg bele nem pofáztál feminimdroid.

Menj p.naszőrt festeni, vagy seggbe helyezett feszülettel szaladozni! :D

2014. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

13# 17# vagyok.


1. Ezt beuktad öreg, először is nem vagyok nő. Szakadok... :DDDD

2. Ilyen nőkre (vagy csak a fanszőrzetének a képére...abszurd) csak egy elmebeteg szexmániás vágyik

3. Ha neked egy ilyen trollkodás poén, vagy jó időtöltés, akkor ne csodálkozz, ha úgy ítélnek meg az emberek ahogy.

4. Te vagy az egyetlen, aki a pontokba szedett bejegyzésem után még hajlandó volt tovább égetni magát, ahelyett hogy csendben eloldallgott volna, ehhez külön gratulálok. :DDDD

2014. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
De nő vagy, ne hazudj!
2014. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!