Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám leghamarabb...

Hogyan tudnám leghamarabb megszüntetni a szőrtüszőgyulladást? Már teljesen kivagyok :' (

Figyelt kérdés
Állandóan előjön ha a nemi szervem borotválom. De mindig hónapokig gyógyul...hát nem akarok képet csatolni, de tényleg iszonyatosan szörnyűen nem ki. Én úgy érzem minden házi praktikát bevetettem, de egyszerűen semmivel nem tudom megszüntetni, megelőzni meg végképp nem. Bármivel szőrtelenítek akkor is olyan. Egyedül talán azt nem próbáltam még h a szőr növekedésével megegyezően borotválja. nagyon jó lenne ha mindél hamarabb eltűnne, mert komoly kapcsolatom van, együtt szoktunk lenni a barátommal, és így már kicsit ciki...főleg ha világosba vagyunk :/
2014. dec. 3. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt én is pont figyeltem h lehet csak szőrbenövés. Az egyikből kihuztam a szőrt és szépen gyógyul.
2014. dec. 6. 06:46
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek az öteleteket, sajnos semmi nem jött össze :( Egy órát áztattam magam a meleg vízben, azután borotvazselével bekentem, szőrnövekedéssel megegyező irányba igyekeztem borotválni. A végén radírozás, luffaszivacs miegymás, és bőrfertőtlenítő spray. Rá egy órára aloe verás hidratáló. Ez volt tegnapelőtt. Ma ugyanolyan mint amilyen lenni szokott :'( Ráaádsul az előzők helye barna foltban megmaradt. Úgy látszik ideje feladnom :(
2014. dec. 13. 13:27
 13/13 anonim ***** válasza:
:(
2014. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!