Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benzoyl Peroxidról mi a...

Benzoyl Peroxidról mi a véleményetek pattanás ügyileg?

Figyelt kérdés

Nektek használt? Tapasztalatok?


Köszi :)



2014. dec. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

kb 3hónapja használom. nekem nem lett jobb, de legalább kimarta a párnahuzat/törölköző színét. :D

egy próbát megér.

2014. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ha még nagyon fiatal vagy (jócskán tini) és zsíros a bőröd szerintem. Nekem egyszer úgy nézett ki tőle a bőröm, mint ami összeégett, besokallt vagy nem tudom, szerencsére hamar elmúlt, de ott abba is hagytam. Pedig nem kentem többet, nem volt romlott, semmit. De már előtte is észrevettem, hogy öregíti a bőrt, pedig 20 vagy 21 voltam. Használni sem használt eléggé nálam.

Vannak más hatásos szerek, amik kevesebb ilyen mellékhatással járnak - hátrány, hogy zömében vénykötelesek. Persze sokaknak beválik, meg sok jót is hallani róla, de hosszabb távon biztos nem jó használni. Én többé nem kenem magamra, az fix.

Ja és az is zavaró, hogy mindennek kiveszi a színét tényleg. Törölköző, párna, ha véletlen elfekszel a kanapén, hajszín, stb, nagyon vigyázni kell vele.

2014. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) még jöhetnek tapasztalatok!
2014. dec. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!