Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arctisztítás otthon házilag?...

Arctisztítás otthon házilag? Hogyan?

Figyelt kérdés
Csütörtökön fontos eseményen kell megjelennem, szeretném ha szép lenne a bőröm, de ezek a fránya pattanások tönkre teszik az összhangot. Van egy-két begyulladt, de azok sem nagyok, a többi pedig apró és nincs begyulladva. Segítene ha otthon kinyomkodnám őket? Hogy csináljam, hogy biztos "kijöjjön" az összes és ne okozzak csúnya gyulladásokat a bőrömbe? Elmentem volna kozmetikushoz, amire csak hétvégén lett volna időm, de sajnos túl későn kértem időpontot, a hét többi napján pedig már nem is merném, mert félek hogy csütörtökig nem gyógyulna meg az arcom.. :-(

2014. nov. 29. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress másik kozmetikust, biztos akad olyan, aki tud fogadni. Én egyébként kamillateával szoktam gőzölni, de nem nagyon merek tanácsokat adni neked, mert mi van, ha nálad pont másképp hat?
2014. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom amit nekem mondott a kozmetikus (mivel rosszat csak nem teszek vele) kerüld az alkohol tartalmú tonikokat és hasonló kenceficéket és szerezz be egy jó arckrémet és minden nap kend be vele magad. pl ezt:

[link]

Én mikor úgy néztem ki mintha shot gunnal lőttek volna arcal akkor még házi mézet is kentem az arcomra mert az gyulladás csökkentő.

2014. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
otthon nyomkodni elég veszélyes mutatvány (saját tapasztalat), mert könnyű túlzásba esni és utána csak még csúnyább lesz, mint volt. DE ha már mindenképpen szeretnél valamit csinálni, akkor tisztítsd meg az arcod, gőzölj kamillával és utána óvatosan nyomkodd ki azt, ami már tényleg csúnya. tűt is használhatsz, ha nem félsz tőle és nem vagy béna. utána mindenképpen töröld át valami fertőtlenítő, tisztító hatású tonikkal (pl teafaolajos) és hidratáld (pl termálvizes spray). és figyelj oda, hogy mit eszel. plusz egy jó alapozó is sokat segíthet, bár az nem oldja meg közvetlenül a problémát.
2014. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!