Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából világosszőke?

Sötétbarnából világosszőke?

Figyelt kérdés

Eredeti sötétbarna hajam van, egyébként szép az árnyalata, de világéletemben szőke szerettem volna lenni.

Milyen tapasztalataitok vannak a szőkítéssel, mire számítsak?

Csak mert volt több ismerősöm is, akinek sokat kellett miatta vágni a hajából, meg vissza kellett festeni barnára.


2014. dec. 1. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna volt de 10+ éve szőkítem. Szőkítőpor aztán festeni kell. Ez eléggé árt a hajnak. De nekem nincs vele gondom, mert a hajam alapból zsíros és vastag szálú, mellette argán olajjal is ápolom, így nem törik, nincs gond vele. De egy vékony szálú vagy száraz típusú hajat a szőkítés tönkretesz, törni fog és akár hullhat is tőle.
2014. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nekem is vastag szálú és zsíros, szóval eddig jó vagyok :D
2014. dec. 1. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne festesd be semmi kép .

Tesomnak is sötét barna haja volt és szőke lett egy nagyon rosszul áll neki és kb nagyon kevés haja lett ,persze szerintem ha nagyon akarod úgyis befesteted . De szerintem vilagos barna elég először aztán meg folyamtosan világosabb

2014. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!