Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkremenne a hajam? Sötétbarn...

Tönkremenne a hajam? Sötétbarnából világosszőke.

Figyelt kérdés
Egyébként a hajam félhosszú, vékonyszálú de nem kevés. Szerintetek ha befestetném az nagyon kikészítené? Még sosem festettem, csak egyszer hennával. De nagyon szeretnék szőke hajat csak félek hogy utána megbánnám. :(
2010. márc. 24. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
???Sötétbarna hajbol sima festékkel soha nem lesz szőke,,max évek mulva:S Szivatás...ami ugy széttöri a hajadat,hogy kb másfél év után lesz újra normális:S Én jártam így....letört majdnem 15cm a hajambol...leszivattam itthon..amikor lemostam és kifésültem lemálotta hajam vége:S Fodrászra bízd ha nagyon szeretnéd,TE SEMMIFÉLEKÉPPEN NE KISÉRLETEZZ OTTHON KÉRLEK:S
2010. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oké, azt gondoltam hogy fodrásznál. -.-

Szóval, ha leszivatom fodrásznál, átfestetem, minden a megfelelően zajlik, akkor is elb*ssza a hajam vagy sem?:D

2010. márc. 24. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet otthon is csak figyelni kell és mindent időben lemosni....


de én azt mondom hogy fodrász és ha nem használ Loréal cuccokat vigyél Efassor hajradírt+3% oxit ezt használja festés előtt ne szőkítőport

2010. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál h nem befesteted szőkére a hajad, hanem sok szőke melírt tetetsz bele? Egyik ismerősöm is így csinálta, és nagyon jól nézett ki a sötétbarna hajában a melír. Majdnem olyan mintha szőke lennél, és a hajad sem megy annyira tönkre.
2010. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A melír nekem annyira nem tetszik:)
2010. márc. 24. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenféleképp fodrásszal csináltasd!!!!!

Amugy nem feltétlen vágja haza a hajad ha fodrász csinálja.

Én szívattatam le a hajam igazi hidrogén szöszire, 4.re lett szép, és sokkal kevésbé hullot.Most megint barna vagyok és hullik szval vissza szöszire!:)

2010. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy sötétbarna a hajad? Mert én is azt hittem, és kiderült, hogy csak világosbarna!

Ugyanis az emberek hajlamosak az eredeti hajuat 2 árnyalattal sötétebbnek hinni!

2010. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, sőt gyakran rámondják hog fekete:D Bár napon inkább gesztenyés:P De semmiképp sem az a világosbarna:)
2010. márc. 27. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

semmiképpen see :| én tavaly befestettem :/ azóta is szar a hajam :( nekem is gesztenyebarna volt (U)

jahm amugy másnap mentem visszafestetni :)

14/L

2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szívattam
2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!