Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen természetes szőkítés...

13 évesen természetes szőkítés? (max 5-6 árnyalattal lenne világosabb) Mi róla a vélemény?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
az hogy mire 20 éves leszel kihullik az összes hajad ;)
2010. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még teljesen felesleges, tönkreteszed a hajad. Tapasztalat.
2010. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
az a véleményem hogy nem lennék szegény hajad helyében.
2010. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi idősen szerintem még ne akard megváltoztatni a természetességedet...
2010. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Felesleges, tönkreteszi a hajad, a tanárok is ezzel fognak szekálni. 5-6 árnyalat pedig rohadt soknak számít. De 13 vagy, ha nagyon akarod, úgyis megcsinálod, nem hiszem, hogy nagyon meghat a véleményünk. De lécci csakis fodrásszal. Nem olcsó és havonta kell csináltatni, de akkor talán marad hajad 20évesenis.
2010. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ki nem fog hullani, de még akkor is korai. Egy 13 éves lány csak akkor lehet szép ha természetes, pl. műköröm is elég furán fest az ilyen fiatal lányokon. 5-6 árnyalat meg nagyon sok. MAradj inkább a melírnél ha mindenképp világosítani akarsz.
2010. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem melíroztasd be a fodrásszal, ne fesd még. Én is be akartam, de aztán átgondoltam, és már nem is tetszik annyira amit akartam, ha befestettem volna, most festhetném másmilyenre. Ha változást akarsz, akkor melíroztasd be, és vágass egy másik formát! ;)

L/14

2010. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
49%

meg mondom őszintén én nem festeném át az egészet 13 évesen :) inkább csak melírok színes csíkok De tényleg nem fog jót tanni a hajadnak ha ennyi árnyalattal átfesteted:D(igaz pont én beszélek a vízszintas kék,lila,piros,rózsaszín csíkjaimmal meg a szőke melírokkal:))

(13/L)

nah ennyi pussz pás

2010. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van. (Egyébként valaki irta, h nagyon nem hat meg a véleményetek...Szerinted ha nem érdekelne a véleményetek, akkor miért pont itt kérdeznék?)

Végülis igyis baromira roncsolom a hajam a vasalással...

2010. febr. 1. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Igen,de ha még szőkíted is, akkor még jobban fogja roncsolni, le fog törni a vége. Tapasztalat...Tönkretettem a hajam, most már kezd újra erősödni, de iszonyúan elvékonyodott (barna a hajam és 16 voltam mikor melíroztattam és ennyire tönkrement.)

17L

2010. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!