Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajúak! Mivel és...

Zsíros hajúak! Mivel és milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés
Mióta zsíros a a hajatok? Használt már vmi ellene?
2014. nov. 27. 10:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Én Schaumával mosok hajat (a zöld dobozossal), és nekem bejött. Bár 3 naponta meg kell mosni, de ezzel a samponnal még a 3. napon is vállalható fejem van, nem úgy mint a többivel.
2014. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gránátalmás-sörélesztős Garnier Naturals sampon vált be. Heti kétszer mosom és egész jó. Nekem inkább csak a frizura tartósságával van bajom, mert hullámos a hajam és állandóan elfekszem :-)


[link]

2014. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamaszkorom óta sajnos...és nekem még semmi...

Mondjuk festett vörös vagyok, ami nagyon kényes szín, és színvédő samponnal is gyorsan ereszt általában (a színvédő sampon meg zsírosít), de most épp palmolive gránátalmás színvédőt használok...

Két naponta mosok hajat (másnap már csak szárazsamponnal elfogadható), de három hetente festem és legalább nem szárad meg töredezik ki...ezt leszámítva örülnék, ha nem fogyna el mindig a samponom egy hónap alatt, és elég lenne ritkábban gyötörnöm szegény bőrömet...

2014. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész életemben zsíros volt a hajam, bőröm is. Ilyen típus vagyok. Ennek ellenére már elég heti 2x hajat mosnom, mert rájöttem hogy pont fordítva kell csinálni mindent. Száraz hajra való argán olajos sampont, balzsamot használok, és ettől lassabban zsírosodik.
2014. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változó, van olyan, hogy egy héten naponta megmosom, van, hogy várok vele 3-4 napot... Nem zavar, mert második nap már felkötöm és lelakkozom. Baba sampont használok Balea balzsammal.
2014. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Száraz sampont próbáld ki azzal nyerhetsz egy vagy két napot.
2014. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!