Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság már gáz egy fiúnak a...

Manapság már gáz egy fiúnak a göndör haj?

Figyelt kérdés

Már rengeteg fiú vasalja a haját, de miért?

Nekem mondjuk göndör hajam van, bár jobban csak hátul göndörödik valamennyire.Az osztálytársaim is szokták mondani hogy vasaljam ki meg stb.De én nem akarom tönkre tenni a hajam. Mit gondoltok erről?


2010. jan. 29. 17:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

nem mindegyik fiúnak áll jól a vasalt haj némelyikolyan *bu*is.. csak csórik nem veszik észre:'D nah m1. vkinek biztos tetszik..

eredeti göndör nem? akk sztem probáld ki 1x h h áll a vasalt haj..

de én is szeretem a göndör hajat : ))))

2010. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
szeretek beletúrni a göndör hajba :)
2010. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
73%

Szerintem ha nem túl hosszú, vagy nem igénytelenül göndör és esetleg kócos, akkor szexi =)

Nekem bejön, ha egy pasinak aranyosan göndörödik a haja. =)

15/L

2010. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
wáá, fúj. én utálom ha egy fiúnak göndör a haja. hát gondolj bele hogy az hogy néz már ki ... én szeretem ha egy fiú haja, oylan egyenes, mint egy hajvasaló vastalpa....
2010. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 13. 21:14
 16/22 Bon Jovi válasza:
73%

Én most leszek 17.

Nekem göndör hajam van. Állandóan kapom az osztást hogy mikrofonfejű. Persze csóró emberektől.

Egy darabig kínlódtam ezen. De most már baszok a világra.

Mindenki viselje úgy a haját ahogy akarja.

2010. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
26%

Szerintem a vasalt haj a jó...báár, kinek mi áll jól.

Én is szoktam vasalni a hajam...nekem még lány nem mondta, hogy nemjó...szóval próbáld ki. ;)

Nekem olyasmi hajam van mint Barna Balázsnak(Barnee(Idiot Side)), nagyon jó.Bár néha nem úgy áll ahogy kellene..de akkor valahogy megcsinálom. :)

Meg, hát előzők.Nem nyavalygás.Tudod milyen idegesítő, hogy jóó ideig szenvedsz vele aztáán, egyszercsak semmi?:)

Szóvalm próbáldki, ha van lány aki azt mondja hogy nemjó, hát akkor...,,Csinálj amit akarsz pa-pa-partyarc!" ;) :P :) :D

2010. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Én spec. odavagyok a göndör hajú fiúkért! :) Kár, hogy kevesen vannak...
2011. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Eddig nem tetszett ha egy fiúnak göndör haja van... Mostanában udvarolt egy göndörhajú fiú, akibe szerelmes lettem, nem jött össze a dolog, de azóta imádom a göndör hajú fiúkat.... Persze csak akkor ha nem vállig ér:D

16/L

2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Göndör..naés? válasza:
Nekem is göndör hajam van és hülye lennék vasalni, ha ki akarsz tünni a szarból NEHOGY vasald, mert ha egy idő után mégse tetszik akkor baszhatod...;)
2012. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!