Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság már gáz egy fiúnak a...

Manapság már gáz egy fiúnak a göndör haj?

Figyelt kérdés

Már rengeteg fiú vasalja a haját, de miért?

Nekem mondjuk göndör hajam van, bár jobban csak hátul göndörödik valamennyire.Az osztálytársaim is szokták mondani hogy vasaljam ki meg stb.De én nem akarom tönkre tenni a hajam. Mit gondoltok erről?


2010. jan. 29. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában mindenki ezt csinálja, de a fiúknak naon b*u*z*i*s (szerintem)

Én a helyedbe nem tenném tönkre a hajam, csak azért mert ez a divat. Ha végig megyek egy utcán, minden velem egyidősnek le van lapítva a haja, SZTEM EZ NAON SZ*A*R

2010. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
sztem ne hallgass oszt.társaidra,olyan vagy amien.nem gáz 1általán!:)
2010. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem Aranyos:) de nemtudod tönkre tenni annyira a hajad vele, mivel ha te kivasalnád a hajad nemlenne több 5 percnél. Egy próbát megér:)!
2010. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem rettentő helyes, ha egy fiúnak göndör haja van:)

Viszont azt utálom, ha egy fiú vasalja a haját, még lányoknál is feleslegesnek tartom...

Nem, nem gáz egyáltalán. Neked egészséges lesz hajad, arról nem is beszélve, ha sokat vasalod, akkor törik és az meg csúnya...

Szóval... :D

2010. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

egyáltalán nem gáz:)azért próbáld ki, milyen lennél, ha ki lenne vasalva a hajad:)persze olyan hajad legyen, amiben a legjobban érzed magad:)

a lényeg hogy nem gáz:)nézd csak meg pl. a Jonas testvéreket, Nick és Kevin például nem is vasalja a haját, mégis mennyi lány szereti őket:)és ez Amerika...szóval ne aggódj, no para:)

2010. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem gáz, nekem nagyon bejönnek a göndör hajú fiúk...(:
2010. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon aranyos.Nekem is bejönnek a göndör hajú srácok.Ne hallgass az osztálytársaidra,ne akarj úgy kinézni mint minden második divat fiúka.A vaslat haj az b_u_z_i_s,de a göndör az egyáltalán nem.
2010. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Én bolondulok a göndör hajú fiúkért! Ja, és nekem is göndör hajam van, és mondták osztálytársaim, hogy vasaljam ki mert az nem menő, de magasról tettem a véleményükre, mert amúgy mindenki megdicséri, hogy milyen szép a hajam^^.
2010. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Göndörke(L):)
2010. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
NEEE!!!! en imadom a gondor hajat!! a vasaltat meg utalom! meg neha csajon is, nemhogy sracon! ha egy srac vasalja a hajat.... szerintem szornyu. meg aztan nyavog ha nedves az ido h visszagondorodik. pfff. semmikepp ne vasald!! inkabb borzold ossze ;)
2010. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!