Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hullámokat mivel tudnék...

Ilyen hullámokat mivel tudnék elérni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon tetszik, mert laza, természetes hatású. Nekem hajsütő vassal és csavaróval is mindig olyan mű lesz a végeredmény, ha pedig kifésülöm, akkor olyan mint az oroszlánsörény. Az is gyanús, hogy talán nem az összes tincset hullámosítják, kicsit több napos hatása is van, mintha már kirúgta volna magát a hullám. De gondolom a forgatás előtt mindig megcsinálják a haját, úgyhogy valahogy csak el lehet érni azonnal is ilyen hatást.

Tud valaki segíteni? A legjobban videónak vagy sorozatképeknek venném hasznát, de minden tanácsnak örülök:)



#haj #lazaság #hullám #aubrey plaza #april ludgate
2014. nov. 21. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szárítsd be körkefével.
2014. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hercegnő_: ) ***** válasza:
Nekem akkor ilyen,mikor hajvasalóval lágyan begöndöritem/hullámositom,aztán másnapra ha felkelek ilyen lesz.
2014. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!