Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ezek ellen a...

Mit tegyek ezek ellen a pattanás, és mitesszerek ellen? Infóba többi.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ékezetes betukert elōre is bocsanat, telórol irok. 16 éves fiú vagyok, és az arcomon, nyakamon, államon nagyon sok mitesszer es pattanàs van. A hátamon nagyon csunya piros hegek vannak. Szerintetek mit lehetne tenni ez ellen?? Annyit erdemes tudni rolam, hogy nagyon sokat sportolok minden nap, több órát! A kozmetikusom felirt ketto kenōcsöt de egyik se hasznàlt. Majd elmentunk egy elvilleg "nagyon jo" bōrgyogyaszhoz aki felirt 3 krémet, de ezek se hatottak semmit se szinte, pedig ugyanannyit kentem oda ahova kell stb. Amire én gondolnék probléma, lehet hogy az hogy keveset iszom(naponta max 2 liter), a sporton kivul keveset vagyok a friss levegōn. Termeszetes dolgokat meg arcpakolast olvastam azok jok, erdemes kiprobalni ezeket es ha igen milyet? Koszonom elore is!

2014. nov. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
változtass pl az étrendeden és igyál több folyadékot:)
2014. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fertőtlenítő ecsetelőt pattanásokra,kend rá leszárítja.A korod miatt még normális.
2014. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész szépen egy bőrgyógyászhoz, aki felír neked egy gyógyszert például a sotretből, amit szedni kell. Egyik nap 1 tabletta másik nap 2 valahogy így. Nagyon hatásos
2014. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!