Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a pattanások ellen?

Mit tehetnék a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Próbáltam az élesztőt (minden este 1 picit ettem), a szappanozást, a kamillás törlővel kenegetést, a fogkrémet, a sima vízzel mosást..De egyik sem segített. Nem szeretem őket, úgy érzem, hogy ha valaki beszélget velem akkor ő is csak a pattanásaimat figyeli. Rondának érzem magam tőlük.

2014. nov. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be teafaolajos termékeket, nekem az nagyon bevált, szinte 2 nap alatt elmulasztja.ha van rá módod tudom javasolni az oriflames terméket.
2014. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 8. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. A te korodban ez normális. Én 21 évesen küzdök súlyos aknével, és kaptam rá egy nagyon erős gyógyszert, ami már elkezdett használni. Ha 19 évesen is pattanásos az arcod, vizsgáltasd ki magad. Addig pedig természetes, hogy a hormonjaid miatt pattanásos vagy.
2014. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar mások előtt akkor használj korrektort rá és senki nem fogja látni.
2014. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valamilyen szinten tényleg normális a pattanások megjelenése, de ha ennyire zavar, akkor próbáld ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Nekem bevált, és elmúltak tőle a pattanásaim, pedig már én is túlléptem a 18-at :)

2014. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!