Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a rövidrenyí...

Mi a véleményetek a rövidrenyírt mellkas szőrről?

Figyelt kérdés
A teljesen csupaszísott senkinek nem tetszik a környezetemben, ahogy hallom a csajokat beszélgetni, nekem igazából mindegy, mindenhogy tetszik magamon, de elég erős szőrzetem van, így eléggé macerás szőrteleníteni, ezért csak testszőrnyíróval akarom levágni pár mm-esre, nem ciki így? 19 fiú vagyok, köszi a válaszokat előre!

2014. nov. 16. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,én is nyírom.Sokkal jobb mint ha bozontos lenne. Mondjuk szúrós,ez zavar,de én néha teljesen levágom.
2014. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem király, főleg, ha izmos vagy:-D.
2014. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Olyan félcentisre gondoltam, de majd ki kell tapasztalnom.


2. Az izomzat útban van! :D

2014. nov. 16. 09:43
 4/11 A kérdező kommentje:
19 éves fiú* XD
2014. nov. 16. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Én minden szőrös mellű/hátú pasinak lenyírnám.

De ha neked tökmindegy, akkor csináld úgy, ahogy a környezetednek bejön :)

2014. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, a kérdés hatására le is kaptam:-D.
2014. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A hátam szerencsére nem szőrös annyira! :) 4. Huh, ennek most örülök! XDDDDD
2014. nov. 16. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
LE NE NYÍRD!!!! Az exemnek is bökős volt a mellkasa. Ha hiú vagy, akkor gyantáztasd le, és bírd ki. A lányok is kibírják, légy erős férfi! Vagy hagyd szőrösen, de ne érezd rosszul magad miatta, mert a jó pasik magabiztosak. És ez fontosabb, mint a megjelenés.
2014. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És bírd ki a gyantázással járó szőrtüszőgyulladást is:-).
2014. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a gyantát, kibírom a fájdalmat haha nagy levegővétel, tép :D ki is szedi rendesen, de max. egy hét és már látszódnak a kis pöttyök, ahogy elkezd nőni a szőr( nem szexi, h szépen fogalmazzak :D) ezért gondoltam, h nem tüntetem el teljesen, hanem rövidebbre vágom csak.
2014. nov. 17. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!