Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Zavar titeket ha egy...

Csajok! Zavar titeket ha egy fiú szőrös? Az arcán? Mellkas? Has? Láb?

Figyelt kérdés
fiú szőrzet
2014. szept. 24. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem hogy a padim szőrös, arcát néha leborotvalja :D

Elég bizar lenne, ha borotvalna a labat...


20/L

2014. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az arca ne legyen durván szőrös, de azt szeretem, ha kicsit borostás. A mellkasnál azt szeretem, ha természetesen nem dzsungel, has szintén:D a láb maradjon természetes, nem jön be, ha szőrtelen.
2014. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy nyáron sétálok a városban, és csupa páwa gyerek jön velem szemben, olyan szőrtelenített lábbal, amilyen nekem soha nem lesz :D Azt nehogy leborotváld. A mellkason annyira nem szeretem, ahogy a hason sem. Az arcon pedig attól függ hogy áll neki. :)
2014. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok. most még csak a lábam kezem szőrös és félek h máshol is szőrös leszek mert nagyon utálom a szőrt magamon mindenhol undorító. ugy lenne a jó szerintem ha egy emberen semmi szőr nem lenne. maradjon meg az a majmoknak.
2014. szept. 24. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen szőrös! Persze úgy igazítják, vagy helyenként úgy távolítják el, ahogy nekik tetszik.. de a csupasz csigákról nem vagyok valami jó véleménnyel.
2014. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Arc: imádom, ha egy pasinak borostája van, mert férfias.

Mellkas: tetszik ha szőrteleníti, ad magára, ugyanez érvényes a hátra.

Has és láb: na ezt a kettőt soha ne szőrtelenítsd. egyáltalán nem férfias

2014. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha nem nagyon szőrös,felsőtest pl.jó ha le van szedve.
2014. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DeeJay B. Atti válasza:
A csajok 90 %-át eléggé zavarja, és úgy látom, hogy nem csak a fiatalabbakat hanem az idősebb, 30 körüli nőket is. Egyre több 30-as pasit látni az utcán full csupaszon, felháborító, hogy szinte minden csajnak ez tetszik. Én is elég szőrös típus vagyok, az erős szőrzetem miatt mindig is utáltak a csajok. De engem nem érdekel, magasról teszek az egészre, egy csaj kedvéért se fogom leszedni, inkább egyedül halok meg.
2015. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!