Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyász véleményét szeretn...

Bőrgyógyász véleményét szeretném kikérni, hogy pattanásos bőrre milyen készítményt, mit ajánl? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, csak az arcomon van néhány pattanás és mitesszer, viszont az arcom többi felülete is néhol gyulladt és heges, piros.

A kérdésem: milyen terméket használjak, ha egyáltalán kell, vagy méregtelenítő kúrázzak? SOS segítség,


Előre is köszönöm



2014. nov. 14. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Akkor talán menj el egy bőrgyógyászhoz!
2014. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először szerintem méregtelenítsél, az egyébként se árt.

Kerüld a sok édesség (pl chips) fogyasztását.

Igyál napi minimum 2 liter vizet.

Neten vannak fent különböző praktikák, amikkel kezelhető otthon is a pattanás.


Ha ezek után se tapasztalsz változást, akkor menj orvoshoz.

2014. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éppen pénztárcabarát megoldás, de nekem az acne.org-ról rendelhető csomag jött be. Már mindent kipróbáltam (többek közt a bőrgyógyászt is), de semmi sem hatott, ettől viszont tiszta lett a bőröm 1 hónap alatt.
2014. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!