Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltatok már otthoni IPL...

Próbáltatok már otthoni IPL szőrtelenítőt arcra használni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a legtöbb szőrtelenítő nem használható arcra, miért? Van aki próbálta már? Volt valami gond? Sajnos ami használható, az nagyon drága, de félek, hogy foltos lesz arcom.

2014. nov. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Lumeám van. Nem tudom mit ír a tájékoztató, de nem is használhatnám a szeplők miatt.Szóval én nem próbáltam.

De ha arcra akarod, akkor inkább olyat vegyél, amit lehet és alapból kicsi a feje, vagy cserélhető.

2014. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem Remington IPL 6000F van, és én a homlokomnál lévő babahajra használtam, hogy eltüntessem vele. 1 hónapig kezelgettem vele. Most már 1,5 hónapja nem jött ki ott egy hajszál sem! Kíváncsi leszek meddig marad ez így, de már most nagyon boldog vagyok az elért hatással. Eddig gyantázgattam és hiába kiszedte, de 2 hét után már kezdett nőni, kiszedte, de ugye ahogy növekedett a bőr alatt, ott mindig ilyen kicsit szürkés árnyalata volt a bőrnek. Most meg teljesen olyan, mintha ott sosem lett volna haj. Hiába, hogy van hozzá külön arckezelő fej, én a másik fejet használtam oda is, ráadásul legerősebb fokozaton. És nem lett semmilyen problémám belőle.
2014. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cloéé válasza:

Szia!

Én 2 hónapja vettem egy Rio gépet főként arcra használom, ill. hónaljra, 70% eddig kb. a ritkulás és ami visszanő az is sokkal világosabb és gyengébb.:)) Szóval szerintem megéri beruházni, és ha nem napozol vagy szolizol előbbe 2-3 héttel akkor nem lesz foltos az arcod. Árát tekintve nem olcsók de megéri a mindennapi bajlódás helyett.

2015. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!