Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit szögletesen kerekded a...

Kicsit szögletesen kerekded a fejem, vagy csak szimplán ducibb. Milyen frizura/haj állna jól?

Figyelt kérdés
Most megyek pénteken fodrászhoz, aznap lesz a szalagavatóm, de nem tudom eldönteni, hogy milyen hajam legyen. A göndör, vagy hullámos haj jól állna?? vagy csak még jobban kihozná az arcom "kerekségét"? És fufrut vágassak?? mondjuk féloldalasat? A dauer úgy tudom, hogy eléggé megviseli a hajat, úgyhogy csak simán beszárítaná. Jah és eléggé lapulós hajam van, és nincs semmi tartása :( Erre van valami ötletetek?? tupírozáson, hajlakkon kívül?? Hajtőemelő sprayről vélemény?
2010. jan. 27. 23:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan Liptai Klaudiás arcformám van, mielőtt még fogyott volna.. Ha göndöríteném/hullámosítanám akkor hajtőtől, vagy kb a fülem tetejétől lenne jobb? Egyeneset pont amiatt nem akarok, mert akkor nagyon lenyalt lenne a hajam :S
2010. jan. 27. 23:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kerekebb arcom van, és azt mondják, hogy nagyon jól áll a féloldalas frufru. Na meg szerintem is. :P

Szalagavatóra én becsavartattam a hajam (tudod ez a hajcsavarós-búrás megoldás) és jó sok hajhabbal elég tartós is lett. Fel is tűzte a fodrász. Kb úgy nézett ki, mint a képen a felső sorban a középső, csak nem előrébb volt a tupír, és magasabban íveltek a fürtjeim hátul... :)

[link]

2010. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!