Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen egyenetlen bőrrel?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Dermaroller, hámlasztás.
2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy 8 alkalmas gyümölcssavas kúrám egy éve.... talán valamit segített, de a probléma még mindig fenn áll. Hamarosan újra neki esek, de ha előzőleg nem segített, nem hiszem hogy egy újabb kör segíteni fog. Ezért kérdeztem. Azért köszönöm a válaszodat!
2014. nov. 11. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolás hatásosabb.
2014. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szokták mondani hogy a gyümölcssavas hámlasztás nagyon gyenge, semmit sem ér... bár én még csak azt próbáltam, biztos van hatásosabb is, de megszerettem. A foltjaimat szépen halványította, de ezt a képen látható egyenetlenséget nem oldotta meg. Lehet a későbbiekben kipróbálom majd a bőrcsiszolást. Valakinek van hasonló problémája?
2014. nov. 12. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz, ne zavarjon, az arcod nőies, kerek vonásokkal.
2014. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem az én arcom :) Csak az enyém is ilyen, de azt nem tudtam úgy lefotózni hogy lehessen látni képen is. És nagyon zavar sajnos, még akkor is ha kívülről nézve nem gáz
2014. dec. 3. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!