Ronda lesz a frufrum?

Figyelt kérdés

3 napja frufrut vágattam, a hajam viszont nagyon göndör. ( [link] ) .. A frufrum egyenes fazonú, a hajam fél éve vasalom. Alapvetően nagyon jól tart, elég hetente. Szerintetek tudok majd bánni a frufrummal? (Ha szépen kivasalom a hajam nyívegyenes)

16/L



2014. nov. 6. 18:43
 1/5 anonim válasza:
67%

hülye vagy

elcseszed a gyönyörű hajad...

2014. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen szép hajat biztosan nem vasalnék, kár érte. Főleg azért, mert egy idő után mindenképp észre fogod venni a károsodást. A sok forró vasalás miatt eltűnik belőle a nedvesség, és azt semmivel nem lehet visszapótolni. Marad a száraz, töredezett, fénytelen haj.
2014. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot szeretnék, ez már úgysem segít. A hajam nem teljesen ilyen, 1 nap után kóc lesz belőle. Nagyon dús, a fenti képnél sokkal magasabbra puffad. Ha 15 évig ilyet hordtatok volna ti is megutáltátok volna! Amúgy mos csak a frufrum van kivasalva, a hajamat hagytam, fél éve először, szép eredeti göndörségű.
2014. nov. 7. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem volt egy jó lépés, igyekezz lenöveszteni.

Nem az a baj, hogy eltöredezik, elég rövid, hamar visszanő, szóval ez a ritkább probléma.

Viszont megcsinálod szépre reggel, indulás előtt, kilépsz az ajtón és esős-ködös-párás idő van... gondolom nem kell mondani az eredményt. Vagy tesiórán/edzésen leizzadsz. Még ha hosszan nem is probléma annyira, a frufrud simán be fog ugrani valószínűleg. Ha meg hajlakkozod, elég csúnya hatása lehet, naponta moshatod és még úgy is lehet, hogy kipattog tőle a homlokod meg minden. :S

Hajcsat és fésű vagy hajpánt legyen nálad mindenképp, hogy menthesd a menthetőt. De majd meglátod, visszacsinálni már úgysem tudod. :D

2014. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már mindegy. Amúgy is, hetente egyszer vasalom.. És! A legpárásabb időben sem göndörödik be!!! Örülök neki :)Szerintem jó lépés volt.
2014. dec. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!