Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajból változatos frizura?

Rövid hajból változatos frizura?

Figyelt kérdés
Vállon felülig érő, lépcsőzetes hajam van, amit összekötni nem igazán lehet, így mindig ugyanúgy, kibontva hordom, semmi változatosság. Tudtok jó ötleteket, hogyan lehet feldobni, olyan mint pl az első tincseket csattal felfogni, olyan enyhén púposra. Bármilyen jó ötletre nyitott vagyok, idecsattolni, odatűzni, csak legyen valami új! :D
2010. jan. 27. 12:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Képek is jöhetnek :)
2010. jan. 27. 12:02
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

ha sima ahajad mosáskor száríts rá egy picit és fonsasd be anyukáddal vagy valakivel tudom h nem lehet szépen be fonni mert nekem is ugyaonyolan a hajam de valahogy meg lehet oldani :P és reggelre nagyon szép lessz vagy félig tűzd meg harapós csattal nekem ezek bejöttek...:)

2010. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!