Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, és egy kicsit...

Lány vagyok, és egy kicsit látszik a bajszom. Ha napon vagyok akkor elég feltünő. Mivel szőrteleníthetném ott?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt sem, h majd egy idő után pl mindennap kelljen, meg h megerősödjön a szőr mert az még gázabb lenne, mint amilyen most... :( 17éves vagyok amugy
2008. aug. 13. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy egyszerű mozdulat - gyantázás. Ezt viszont minimum havonta meg kellene ismételned. Szerintem nem lenne vészes. És tény, hogy a szőr nem erősödik borotválás után (nem győzöm hangsúlyozni és ismételni)! Persze azért ne borotváld, felesleges. Ma már lehet kapni "gyantaport", ezt felkevered és akár otthon is megszabadulhatsz a bajusztól. De jobb, ha kozmetikusra bízod.

2008. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! és biztos, h elég havonta csak egyszer ? nem kell majd egy idő után sűrűbben ?
2008. aug. 13. 15:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

vagy később ha belejössz vehetsz arcra való gyantacsíkot, asszem az Xepilnek van, és azzal le tudod szedni otthon.

akkor kell megismételni ha látod hogy újra kezd nőni, nem törvényszerű hogy havonta. erősödni biztos nem fog, ezt hidd el.

2008. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen e nálam is probléma volt én is 17 éves lány vagyok fehér a bőröm és nagyon tud látszódni a bajuszom.Először kozmetikushoz mentem gyantáztatni de mostanáában elég sok a dolgom nem volt időm elmenni ezért ahogy a tükörbe nézve meglátok egy szálat fogom a csipeszt és nincs többé bbajusz :)

Gondolkoztam rajta hogy majd egyszer kikellene próbálni azt a lézeres kezelést nem olcsó de állítólag soha többé nem fog utána visszanőlni a bajusz

2008. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyantázástól biztos, hogy nem fog erősödni. Először szerintem menj el párszor kozmetikushoz, aztán később otthon te is gyantázhatod. Eddig én is kozmetikussal csináltattam, de elegem lett a macerából, mindig elmenni, várni. Úgyhogy vettem arcra való hideggyanta csíkokat, és két perc alatt megszabadultam tőle. Egyszerű, gyors és olcsó.
2008. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és gyantázás után nem látszik a helyén semmi ? semmi pirosság vagy talán valami egyéb jel ? :S amugy köszönöm a tanácsokat !! :)
2008. aug. 13. 17:37
 7/16 A kérdező kommentje:
ja és mennyibe kerül a kozmetikusnál ?
2008. aug. 13. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. A gyantázás után nekem egy óráig kb. piros, ahol gyantáztam. Kozmetikusnál nálunk falun egy bajuszgyanta 400 Ft, de városon gondolom több.
2008. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ajánlotta már fel a kozmetikus, hogy megcsinálná, de nekem és másoknak se tűnik fel, hogy van, egy kicsi mindenkinek van, de a kozmetikus mondta, hogy nem feltűnően nő vissza, semmi baj nincs vele, inkább csak ritkul..igaz 1 hónaponta nem árt menni..mellesleg kb 500 ft..szerintem próbáld ki:)
2008. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat !!! lehet csak ráveszem magam :S:D
2008. aug. 13. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!