Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Inkább Vasalja a...

Lányok! Inkább Vasalja a haját egy fiú, vagy legyen idétlen hullámos-enyhén göndör haja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ha kivasalom, akkor sokkal jobban áll, de azt írták itt, sokan hogy az b*zis meg milyen stb-stb. Szerintem ez mindenkinek a maga dolga. De akkor ennyi erővel miben különbözünk a zselézett-waxos hajúaktól ? Az is úgyanúgy mű nem ?
2010. jan. 26. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
van egy osztálytársam,olyan mikrofonfeje van hogy öröm nézni,és mindenki egyetért abban hogy a göndör haj ezerszer jobban áll neki mint a vasalt. szerintem ne vasald,de te tudod (a vasalás tönkreteszi amúgy a hajat aztán járhatsz tüsi hajjal a végén,mondjuk fiúknál ez sem gáz csak télen fázni fog a fejed sapka nélkül:D)
2010. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyudodtan vasald a hajad. Sok olyan barátom van akik szintén vasalják, nincs abban semmi ciki. Sőt szerintem jól is áll nekik. Ha neked úgy jobban tetszik akkor nyugodtan.
2010. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az én barátom is mikrofonfejű, és szerintem nagyon aranyos, hogy ilyen kócos rendezetlen tincsei vannak :) persze van akinek a vasalt haj áll jobban. kinek mi... én hányok a vasalt hajú fiúktól, bocsi.
2010. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát az még cikibb, ha 18 felett vagy, és még a hajvasalás a menő..

Nekem kiskoromban göndör volt a hajam, aztán szálegyenes lett, de tavaly bedaueroltattam, így tudom milyen mikrofonfejűnek lenni..:)

Ha természetesen ilyen a haja, hidd el, hogy ez jobban áll, mint a szálegyenes haj.

Ja és szerintem igenis bu zis, ha egy fiú annyit foglalkozik magával, mint egy lány..

Amúgy osztom az utolsó véleményét, én is hányok a vasalt hajű "fiúktól".. de megtalálja a zsák foltját úgyis, ne aggódj.

2010. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Idétlen, göndör hajacska. a barátomnak is ilyen és IMÁDOM:)
2010. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha a pasinak hosszhaja van az a nyerő nálam :) (Y)

de ha már hosszú szerintem sokkal szexibb kivasalva :)

de persze a göndör is tud jól kinézni :)

de én a vasalásra szavazok:)

2010. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tudnal kuldeni egy kepet mgadrol, amin termeszetes a hajad, es amin kivan vasalva? szdorkaa@citromail.hu
2010. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!