Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Inkább Vasalja a...

Lányok! Inkább Vasalja a haját egy fiú, vagy legyen idétlen hullámos-enyhén göndör haja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ha kivasalom, akkor sokkal jobban áll, de azt írták itt, sokan hogy az b*zis meg milyen stb-stb. Szerintem ez mindenkinek a maga dolga. De akkor ennyi erővel miben különbözünk a zselézett-waxos hajúaktól ? Az is úgyanúgy mű nem ?
2010. jan. 26. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

a kulcsszó: természetesség. Ha hullámos-göndör a hajad, az miért lenne idétlen? mert lassan már a kutyáknak is hajvasalózni kell a szőrét, mert anélkül ciki?

én speciel rá tudnék okádani egy kivasalt hajú fiúra, de ugyanígy kész vagyok egy trendi tépett frízúrától. Miért nem lehet szimplán levágni, férfiasra, ha? bár tudom, a mai tinicsajoknak a lányos fiúcskák jönnek be, gondolom, te se lehetsz több 16-nál.


egy 23 éves vénlány

2010. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meglepődnél a koromon valószínűleg, de nem sokkal vagyok fiatalabb Tőled :P :S :(
2010. jan. 26. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem a vasalt haj elég sok fiúnak jóláll. azért mondhatják sokan hogy b*zis mert a metroszexuális páwák és az emok is vasalni szokták (általába) és elégsokan elítélik azt ha egy fiú a napi tisztálkodáson kívül más szempontból is foglalkozik a külsejével... sajnos... de egyszer probáld ki hogy vasalt hajjal mész az emberek közé meglátod hogy dicsérni fogják:D
2010. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A göndör hajú pasiknál nincs szexibb! Én teljesen odavagyok értük, főleg, ha helyes pofi is társul hozzá! Szerintem jobb egyedinek lenni, mint 12 egy tucatnak. De ha neked úgy tetszik, hát vasald! Az a lényeg, hogy neked tessen.
2010. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
göndör hajacska!:) sokkal jobb!
2010. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

zselézd-waxold inkább, azzal tök szexivé tehető egy hullámosabb haj.

vagy vágd le rövidre.

de ne vasald

24L

2010. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Aki nem Pumukli fejjel születik, az könnyen beszél !

Mindig az szeretne hullámosat akinek egyenes, akinek meg egyenes van hullámosat szeretne :P

Csak az egyenes hajú emberek nem tudják milyen a hullámos.göndör haj :) Úgyhogy ne ítélkezzen itt senki se felettem !

2010. jan. 26. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

Nekem is göndör a hajam bár én lány vagyok..

Végzetem a göndör hajú pasi.. (L)

Szeretem őket :)

Olyan mint Márknak kb?

15/L

2010. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

egy kcsit értelmetlen a fenti mondatotd vagyis ugyanazt irtad le kétszer, aki hullámosat akar annak egyenes van akinek meg egyenes az hullámosat :) ez tök ugyanaz

am meg szerintem tedd azt amit szeretnél és ami szerinted jól áll neked , nekem a vasalt hajú pasik jönnek be, de mondjuk sztem elmegy az enyhén göndör is hosszabb hajban

2010. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem b*zis ha vasalod a hajad...az a lényeg h adsz a külsődre (jó pont)

valakinek meg a kócos haj áll jól és vasalt hajjal meg nagyon szarul nézne ki...:$

ízlések és pofonok

2010. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!